Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć oraz muzyki. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

  • iOS: Cytus II: darmowy (przeceniony z 2)

“Cytus II” to muzyczna gra rytmiczna stworzona przez Rayark Games. To nasz czwarty tytuł gry rytmicznej, podążając śladami trzech globalnych sukcesów, “Cytus”, “DEEMO” i “VOEZ”. Ta kontynuacja ‘Cytusa’ przywraca oryginalny personel i jest produktem ciężkiej pracy i oddania.

Dzięki MovieSpirit możesz łączyć różne materiały multimedialne, takie jak filmy, zdjęcia, muzyka, tekst, nagrania i graffiti palcowe, a zgodnie ze swoją kreatywnością edytować je razem i dodawać różne efekty specjalne (efekty przełączania scen, animacja tekstu, efekty filtrowania, wprowadzenie wideo, maski i tak dalej), aby stworzyć własny film.

Zanurz się w ekscytującej przygodzie z Fish Out of Water, bez reklam i zakupów w aplikacji. Urzekająca gra Halfbrick Studios, twórców Fruit Ninja i Jetpack Joyride. Uruchom grupę odważnych kumpli rybnych w niebo i nad ocean, pomagając im podróżować daleko i odbijać się jak najwięcej!

Steruj komputerem Mac lub PC za pomocą bezprzewodowej myszy i klawiatury, które są zawsze w Twoim zasięgu. Aplikacja oferuje mobilną mysz i klawiaturę. Świetnie, jeśli podłączysz komputer do telewizora lub projektora, aby sterować z sofy lub łóżka. Koniec z szukaniem baterii, próbą zrównoważenia klawiatury na kolanach czy szukaniem myszy.

Ukochany RPG Classic z 1998 roku, SaGa Frontier, odradza się dzięki ulepszonej grafice, dodatkowym funkcjom i nowemu głównemu bohaterowi! Przeżyj tę fabularną przygodę jako jeden z ośmiu bohaterów, każdy z własną fabułą i celami. Dzięki systemowi Free Scenario rozwinieś swoją unikalną podróż.

Pochodzenie serii SaGa, “KOLEKCJA LEGENDY FANTAZJI KOŃCOWEJ SaGa”, jest już dostępne!Dzięki szybkiemu trybowi i regulowanej orientacji ekranu, te gry zostały wpuszczone do tej ponownej wersji. Przypisuj przyciski tak, jak chcesz, a nawet graj jedną ręką!

Rozpal swoich graczy w wielkie europejskie noce wraz z pojawieniem się zupełnie nowych rozmów drużynowych i w pełni licencjonowanych rozgrywek klubowych UEFA na Football Manager 2023 Mobile. Przyspiesz swoją drogę do chwały piłki nożnej w grze najwyższego kierownictwa na świecie. Z ponad dziewięcioma milionami sprzedaży, Football Manager 2023 Mobile jest najlepszy w serii i cementuje nasze miejsce na szczycie mobilnej ligi gier piłkarskich.

Dzięki kilkunastu efektom do eksperymentowania, Time Warp pobiera wideo na żywo, kroi je i kroi w kostki, a następnie ponownie łączy w nowy film z odrobiną stąd, trochę stamtąd, trochę od teraz i trochę z przeszłości. Czas i przestrzeń trochę się rozpadają na kreatywne, dziwne, czasem nieprzewidywalne efekty. Podczas eksperymentowania rób zdjęcia i rób filmy, aby podzielić się nimi ze znajomymi.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply