SnipNotes: Wersja 5.0 dla iOS i macOS

SnipNotes to ciekawy program do tworzenia notatek. Ostatnio aplikacja otrzymała aktualizację, która przynosi możliwość tworzenia podkategorii.

Deweloper tak oto opisuje nowości w tej aktualizacji:

  • SnipNotes 5 umożliwia tworzenie podkategorii w celu hierarchicznej organizacji notatek. Lista kategorii ma nowy wygląd i kilka nowych funkcji. Użytkownicy mogą na przykład zwinąć kosz lub swoje kategorie, aby zaoszczędzić miejsce. Kategorie chronione kodem PIN wyświetlają teraz małą ikonę kłódki.
  • Podczas tworzenia nowej kategorii użytkownicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy nowoczesnych ikon. Pole wyszukiwania pomaga znaleźć odpowiedni symbol. Ten sam wybór ikon jest również dostępny dla notatek.
  • SnipNotes na Apple Watch synchronizuje się teraz bezpośrednio z iCloud, co powinno poprawić niezawodność. Notatki z innych urządzeń są pobierane bezpośrednio na zegarek bez konieczności wcześniejszego otwierania aplikacji SnipNotes na iPhonie.
  • Na komputerach Mac SnipNotes integruje się teraz z aplikacją Skróty. Umożliwia to tworzenie notatek i kategorii, dodawanie tekstu do notatek, otwieranie notatek i wiele więcej.
  • SnipNotes jest teraz przetłumaczony na siedem języków oprócz angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego: chiński, francuski, włoski, japoński, holenderski, polski i portugalski.
SnipNotes

Nowi klienci mogą pobrać SnipNotes za darmo z App Store i odblokować go dla iOS i Mac za pomocą jednego zakupu w aplikacji. Nowa funkcja podkategorii wymaga jednorazowej aktualizacji za 29,99 zł – ten zakup odblokowuje funkcję zarówno dla iOS, jak i macOS. Każdy, kto kupił SnipNotes Plus po 1 stycznia 2023 r., automatycznie uzyska dostęp do podkategorii. Wszystkie inne nowe funkcje są dostępne bezpłatnie dla obecnych klientów.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply