Ivory for Mastodon zostaje zaktualizowany o rozszerzenie Safari

Od przejęcie przez Elona Muska Twittera, serwis społecznościowy nie jest już tym samym miejscem co wcześniej. Co więcej przez swoje ruchy firma traci klientów. Niektórzy przenieśli swoją obecność na konkurencyjną platformę Mastodon.

Jednym z najpopularniejszych klientów Mastodon jest Ivory, który pochodzi od tej samej firmy co Tweetbot. Aplikacja szybko znalazła uznanie w oczach użytkowników. Teraz aplikacja została zaktualizowana o jeszcze więcej ulepszeń, w tym rozszerzenie Safari, przeprojektowaną przeglądarkę mediów i nowe dźwięki.

Ivory zaktualizowane do wersji 1.4

Wersja 1.4 aplikacji Ivory dla iOS zawiera przeprojektowaną przeglądarkę multimediów. Dodatkowo, podczas dodawania tekstu z obsługą tekstu na żywo, pojawia się widoczny podgląd mediów. Obecna aktualizacja poprawia również pobieranie nowych postów, gdy użytkownik jest daleko w tyle na swojej osi czasu.

Aktualizacja Ivory dla Mastodon przynosi ze sobą jeszcze jedną ciekawą funkcję. Jest to rozszerzenie Safari, aby otworzyć linki Mastodon w Ivory. W ten sposób użytkownicy mogą łatwo wchodzić w interakcje z postami z sieci społecznościowej bezpośrednio w aplikacji.

Wersja 1.4 dodaje również nowy dźwięk podczas boostowania postu, nowe ikony dla aplikacji, a pozycja czytania jest teraz zapisywana na osi czasu. W marcu Ivory zostało zaktualizowane, aby umożliwić użytkownikom tworzenie konta Mastodon bezpośrednio w aplikacji, co znacznie usprawniło ten proces.

Ivory można pobrać z App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply