Govee przedstawia Neon Rope Light

Firma Govee wypuściła ostatnio Neon Rope Light, elastyczną rurkę świetlną, która powinna zainteresować szczególnie graczy.

Govee Neon Rope Light oferuje 42 sterowane segmenty, 84 diody na metr, konfigurowalne efekty świetlne i może wyświetlać wiele kolorów jednocześnie. Dodatkowo rurkę można ciąć, ma 12 punktów cięcia, które pozwalają na uzyskanie długości użytkowej od 214,29 cm do 300 cm.

Producent przewiduje, że listwa świetlna będzie wykorzystywana przede wszystkim na krawędziach biurek, wyraźnie preferując graczy. Przemawia za tym także integracja z Razer Chroma oraz wsparcie dla nowego Govee AI Gaming Sync Box. Oczywiście lampkę można też przymocować w dowolnym innym miejscu i używać niezależnie od gier.

Lampka Govee Neon Rope Light jest już dostępna na Amazonie. Na stronie produktu można obecnie aktywować kupon, który obniża cenę o 25 euro.

Od lata tego roku urządzenie powinno być kompatybilne z nowym standardem smarthome Matter, a następnie może być również zintegrowane z Apple Home.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply