Aplikacja Soulver Smart Calculator trafia na iPada

Soulver 3 to popularny kalkulator z inteligentnym notatnikiem. Aplikacja z synchronizacją z iCloud, wsparciem dla wielozadaniowości jest teraz dostępna na iPada. Soulver na iPada oferuje wszystkie te same potężne funkcje, które znamy z wersji na Maca, w tym dane na żywo, obliczenia w języku naturalnym i wiele innych.

Soulver jest opisywany jako „inteligentny zamiennik kalkulatora”. Daje natychmiastowe odpowiedzi na obliczenia w tekście, pozwalając na wpisywanie równań i słów w języku naturalnym. Można go najlepiej opisać jako hybrydę między aplikacją kalkulatora a edytorem tekstu.

Soulver jest świetny jako prosty zamiennik kalkulatora. Ale jego prawdziwą moc zauważysz dopiero wtedy, gdy używasz go do pisania różnych notatek i eksperymentowania z liczbami. Możesz używać słów i liczb obok siebie i prawie nigdy nie napotkasz błędu. A cała Twoja praca jest automatycznie zapisywana, abyś mógł się do niej później odwołać.

Soulver integruje również dane takie jak przeliczniki walut, strefy czasowe, ceny akcji i inne. Możesz odwołać się do tych danych używając języka naturalnego i natychmiast uzyskać wyniki obliczone w arkuszu notatnika.

Soulver Smart Calculator w wersji na iPada

W tym tygodniu Soulver 3 został udostępniony również na iPada. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do aplikacji i wszystkich swoich notatek na iPadzie dzięki wbudowanej obsłudze synchronizacji z iCloud. Wszystko to co masz na Macu, będziesz miał zaraz na iPadzie.

Aplikacja obsługuje wiele okien, zewnętrzne pliki .slvr, Magic Keyboard i Apple Pencil. Jest też funkcja pływającej klawiatury numerycznej.

Aplikacja obsługuje również wiele okien oraz Split View i Slide Over, więc można go używać obok innych aplikacji.

Soulver dla iPada jest dostępny do pobrania teraz z bezpłatną 30-dniowym okresem próbnym. Następnie należy uiścić jednorazową kwotę 99,99 zł bez dodatkowych subskrypcji w aplikacji. Soulver 3 na Maca kosztuje 199,99 zł jednorazowo.

Myślę, że opłaca się wydać taką kwotę na coś więcej niż kalkulator, tym bardziej, że iPad nie posiada swojego systemowego kalkulatora.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply