Apple przedstawia nowy iPhone 14 i iPhone 14 Plus

Stało się! Apple ogłosiło dziś nowy żółty iPhone 14 i iPhone 14 Plus. Dzięki temu dodał jeszcze więcej opcji kolorystycznych do oferty.

Pięknie zaprojektowany i zbudowany z myślą o trwałości, iPhone 14 i iPhone 14 Plus mają trwałą przednią osłonę Ceramic Shield oraz zaktualizowaną konstrukcję wewnętrzną. Oba modele są wyposażone w system dwóch aparatów, potężny chip A15 Bionic oraz innowacyjne możliwości takie jak awaryjne SOS za pośrednictwem satelity i wykrywania awarii.

”Ludzie kochają swojego iPhone’a i polegają na nim każdego dnia we wszystkim, co robią, a teraz jest ekscytujący dodatek do oferty z nowym żółtym iPhonem 14 i iPhonem 14 Plus. Niezwykła żywotność baterii, lekka konstrukcja, profesjonalne funkcje aparatu i wideo, przełomowe możliwości bezpieczeństwa, takie jak awaryjne SOS przez satelitę, i wszystko, co iOS 16 ma do zaoferowania, sprawiają, że iPhone 14 jest świetną opcją dla każdego na rynku nowego iPhone’a.”

( Bob Borchers, wiceprezes Apple ds. światowego marketingu produktów )

Nowy żółty iPhone 14 i iPhone 14 Plus będą dostępne w przedsprzedaży w ten piątek, 10 marca, a sprzedaż rozpocznie się we wtorek, 14 marca.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: