BetterTouchTool otrzymuje aktualizację do wersji 4.0

BetterTouchTool to program narzędziowy, który zmieni twoje podejście do pracy. Aplikacja przede wszystkim zmienia sposób wprowadzania danych za pomocą poleceń klawiatury i gestów myszy na komputerach Mac. Aby najlepiej opisać ten program, przytoczę słowa jego twórców:

„Dzięki BetterTouchTool (BTT) można całkowicie dostosować i skonfigurować sposób wprowadzania danych do komputera Mac. Obejmuje to skróty klawiaturowe, gesty myszy, widgety Touch Bar, zdalne wyzwalacze i inne. Aplikacja nie tylko ułatwia sterowanie wszystkimi sekwencjami, ale także rozszerza standardowe funkcje Maca, dzięki czemu możesz skonfigurować swoją przestrzeń roboczą tak, jak tego potrzebujesz”.

BetterTouchTool: nowości w wersji 4.0

Teraz zespół programistów zaktualizował aplikację na Maca do wersji 4.0. Wśród nowości BetterTouchTool jest nowy Window Switcher, z którego można korzystać na komputerach Mac z systemem macOS Ventura i nowszym. Dzięki temu okna na Macu mogą być lepiej zarządzane, a bieżąca zawartość wyświetlana, przenoszona lub przypinana. Jest też mała aktualizacja designu dla wyświetlacza akcji HUD: można go teraz lepiej dostosować. Pozostałe zmiany to przede wszystkim poprawki błędów.

BetterTouchTool 4.0

BetterTouchTool można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej zespołu programistów, a następnie wypróbować w pełni podczas 45-dniowej fazy testowej. Następnie pełną wersję wraz z dwoma latami aktualizacji można nabyć za 10 USD lub jako licencję dożywotnią za 22 USD.

BetterTouchTool znajdziemy również w kolekcji Setapp.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply