Apple Music uruchamia Rihanna’s Road to Halftime przed Super Bowl LVII

Apple Music sponsoruje NFL Super Bowl LVII Halftime Show. W ramach przygotowań do tego wydarzenia Apple Music udostępnia katalog muzyczny Rihanny.

Tak jak pisałem w połowie miesiąca Rihanna pokazała pierwszy zwiastun. Dziś Apple Music wyeksponował katalog muzyczny gwiazdy. Już teraz można wysłuchać muzyki Rihanny ze wzbogaconym, wielowymiarowym brzmieniem Apple Music, gdyż od dzisiaj abonenci usługi mają dostęp do utworów z dźwiękiem przestrzennym w systemie Dolby Atmos. Katalog artystki jest dostępny z funkcją Apple Music Sing.

Apple Music dodaje również „oficjalny zbiór 32 list odtwarzania z najlepszymi piosenkami, których każda drużyna NFL słucha w szatni, sali wagowej i w dniu gry”. Apple Music Radio będzie także oferowało swoje treści. Będzie można np. wysłuchać wywiadu z Rihanną na konferencji prasowej Super Bowl LVII Halftime Show. Pojawi się również 10-częściowa seria odzwierciedlająca jedne z najbardziej znaczących występów Super Bowl Halftime w historii.

Wiceprezes Apple Music nie może się już doczekać tego wydarzenia. Tak oto wypowiada się na ten temat:

„Rihanna jest jedną z najbardziej płodnych artystek naszych czasów, a my, wraz z jej licznymi fanami na całym świecie, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ją na scenie podczas pierwszego Apple Music Super Bowl Halftime Show” – powiedział Oliver Schusser, wiceprezes Apple Music i Beats. “Jesteśmy podekscytowani, że możemy uczcić Rihannę i dać jej fanom nowy sposób doświadczania jej muzyki dzięki Spatial Audio, a także ekskluzywnej zawartości Apple Music”.

Dla przypomnienia poniżej zwiastun wydarzenia.

Przypomnijmy, że tegoroczny Super Bowl LVII odbędzie się w niedzielę, 12 lutego 2023 roku.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: