Apple pracuje prawdopodobnie nad Apple Watch Ultra z micro-LED

Apple Watch Ultra jest dostępny na rynku od jesieni 2022 roku i jest skierowany przede wszystkim do bardziej aktywnych użytkowników. Oferuje nowy design i mnóstwo nowych funkcji. Teraz pojawiły się pierwsze przecieki co do kierunku, w jakim może zmierzać druga generacja Apple Watch Ultra. Według analityka Jeffa Pu Apple wprowadzi na rynek Apple Watch Ultra z wyświetlaczem micro-LED w 2024 roku.

Apple Watch Ultra 2 z większym wyświetlaczem

Jeff Pu, analityk Haitong Intl Tech Research, na początku roku wypowiada się na temat różnych produktów Apple. Jeśli wierzyć ocenie analityka, Apple planuje wyposażyć przyszły model Ultra zegarka Apple Watch w większy wyświetlacz i technologię micro-LED.

Dokładnie rzecz ujmując, mówimy o większym, 2,1-calowym wyświetlaczu micro-LED. W obecnym Apple Watch Ultra, który został zaprezentowany we wrześniu 2022 roku, Apple zastosowało wyświetlacz o przekątnej 1,92 cala. W porównaniu z OLED, micro-LED ma tę zaletę, że ta technologia wyświetlania może osiągnąć wyższe poziomy jasności przy większej dokładności kolorów. Powinno to być szczególnie korzystne w przypadku aktywności na świeżym powietrzu.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: