Darkroom zaktualizowany do wersji 6.3

Darkroom to jedna z lepszych aplikacji do edycji zdjęć na iPhonie. Teraz program ten otrzymuje aktualizację.

Darkroom 6.3

Darkroom jest jednym z najpopularniejszych edytorów obrazów na iPhonie, iPadzie i może być również używany na Macu dzięki Apple Silicon. W wersji 6.3 programiści robią teraz kolejny duży krok i po raz pierwszy oferują dedykowaną korekcję kolorów. Oto informacje o wydaniu z App Store:

– Z przyjemnością ogłaszamy nową funkcję korekcji kolorów Darkroom+, która otwiera kreatywne możliwości ekspresji, które wcześniej nie były możliwe w Darkroom. Jest to niezbędne narzędzie do nadania zdjęciom i filmom charakterystycznego stylu i tworzenia ustawień wstępnych. Aha, i to także nasze pierwsze nowe narzędzie na najwyższym poziomie od czasu ramek w 2018 roku!

Dzięki czterem kółkom korekcji kolorów możesz teraz dostosować całkowity ton swojego zdjęcia lub filmu, zmieniając kolor, nasycenie i luminancję na całym świecie lub w pasemkach, półcieniach lub cieniach. To niezwykłe, jak daleko możesz się posunąć dzięki temu nowemu narzędziu Darkroom+, tworząc niepowtarzalny stylistyczny wygląd.

– Aby umieścić nowe narzędzie na pasku narzędzi na iPhonie, zwinęliśmy również pasek narzędzi. Jeśli szukasz narzędzia gradientowego, prawdopodobnie musisz przewinąć trochę w prawo. Nie zmienia to dostępności “znaku” i “odrzucenia”. Działania te są nadal dostępne, przesuwając palcem w prawo lub dotykając małej lewej strzałki na pasku narzędzi.

Jeśli jesteś użytkownikiem Darkroom w wersji subskrypcyjnej, oznaczonej również jako Darkroom+, możesz uzyskać bezpłatny dostęp do nowej funkcji. Subskrypcja miesięczna kosztuje to 5,99 Euro, a roczna to wydatek 29,99 Euro.

macpretorians

Źródło: apfelpage

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: