DaisyDisk z 50% rabatem na Black Friday

Daisy Disk to narzędzie do analizy dysków twardych. Program analizuje dysk twardy i pokazuje dokładnie, gdzie znajdują się największe pliki na przejrzystym wykresie kołowym. Jeśli już ich nie potrzebujesz, możesz je szybko usunąć.

Od zeszłego roku DaisyDisk obsługuje nie tylko stacjonarną lub zewnętrzną pamięć dyskową, ale także pamięć masową w chmurze, którą można skanować i analizować za pomocą aplikacji. Chodzi o takie rozwiązania jak Dropbox, Dysk Google lub Microsoft OneDrive. Są one zawarte w DaisyDisk w prezentacji. Pojawiają się na liście jako zewnętrzny nośnik pamięci. Można je skanować, aby znaleźć niepotrzebne pliki i foldery. Warto powiedzieć, że aplikacja obsługuje również komputery Mac z chipami M2.

Z okazji Black Friday deweloper Oleg Krupnov oferuje teraz swoje narzędzie dla komputerów Mac z dużą zniżką. Przy zakupie DaisyDisk za pośrednictwem App Store lub bezpośrednio ze strony internetowej programisty otrzymamy aż 50 procent zniżki. Zamiast regularnych 60 zł dostaniemy to narzędzie za jedyne 29,99 zł. Oferta jest ważna do wtorku, 29-go listopada 2022r.

Tak więc jeśli ktoś potrzebuje takiego programu, to teraz jest czas, aby go kupić.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Jedna myśl na temat “DaisyDisk z 50% rabatem na Black Friday

Leave a Reply