Apple Arcade: Football Manager 2023 Touch już jest

Apple Arcade informuje, że Football Manager 2023 Touch jest już dostępny. Zwykle nowości na Apple Arcade mają swoją premierę w piątki. W tym tygodniu sprawy mają się nieco inaczej. Nowy tytuł jest dostępny od dzisiaj na platformie subskrypcji gier Apple.

Football Manager 2023 Touch na Apple Arcade

Football Manager 2023 Touch jest już dostępny w Apple Arcade. Zgodnie z opisem gry, Football Manager 2023 Touch oferuje całą jakość i wyrafinowanie klasycznego pulpitu i pozwala ustawić tempo podczas mobilnej drogi na szczyt piłkarskiego świata.

Masz wolny wybór 120 lig z największych krajów piłkarskich na świecie, aby znaleźć idealny klub. Uzyskaj wsparcie od swoich skautów w rekrutacji i zbierz zespół swoich marze światowych gwiazd.

Zacznij od razu korzystać z jednego z wielu gotowych szablonów taktycznych opartych na najpopularniejszych stylach gry na świecie. W dni meczowe możesz być świadkiem akcji lub zobaczyć wynik bezpośrednio za pomocą opcji “Natychmiastowy wynik”. Wybór należy do Ciebie.

Football Manager 2023 Touch jest dostępny na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV. Zapisy gier itp. są synchronizowane z urządzeniami.

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: