Evernote dostosowuje się do iOS 16 i iPhone 14 Pro

Jedną z głównych nowych funkcji iOS 16 jest przeprojektowany ekran blokady, który pozwala użytkownikom umieszczać na nim widgety. Aby skorzystać z tych nowych funkcji, Evernote zaktualizował swoją aplikację na iOS o wiele widgetów ekranu blokady. Dzięki tym widgetom użytkownicy mogą zobaczyć swoje najnowsze notatki i zadania nawet bez konieczności odblokowywania telefonu, co jest świetne szczególnie dla użytkowników iPhone’a 14 Pro.

Evernote z widgetami ekranu blokady

Jak udostępniła firma w poście na blogu, najnowsza aktualizacja aplikacji Evernote na iOS zawiera widgety dla zablokowanego ekranu iPhone’a.

Podczas gdy mniejsze, okrągłe widgety są tylko skrótami, które przekierowują użytkowników do aplikacji, istnieją większe widgety, które faktycznie pokazują informacje bezpośrednio z ekranu blokady iPhone’a.

W aplikacji Evernote dostępnych jest osiem różnych widgetów ekranu blokady. Należą do nich ostatnie notatki, ostatnie zadania i skróty do tworzenia nowej notatki, nowego zadania, a nawet skanowania dokumentu. Ale dzięki funkcjom iOS 16 personalizacja wykracza daleko poza to.

Jak zauważył Evernote, użytkownicy mogą tworzyć wiele ekranów blokady z różnymi widgetami, a następnie łączyć je z różnymi trybami skupienia. Na przykład użytkownik może mieć “Tryb pracy”, który pokazuje widgety paska zadań i ostatnie notatki, podczas gdy “Tryb uśpienia” pokazywałby tylko skróty do otwarcia aplikacji, utworzenia nowej notatki lub nowego zadania.

Istnieje wiele sposobów na dostosowanie widgetów Evernote na ekranie blokady i ekranie głównym. Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja ulubiona kombinacja, te widgety pomogą Ci zwiększyć produktywność i uchwycić pomysły w dowolnym miejscu i czasie.

Evernote jest dostępny w App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply