Nowa tapeta macOS 13 Ventura do pobrania

Apple ogłosiło na WWDC 2022 kolejną wersję systemu operacyjnego Mac – macOS 13 Ventura. Aktualizacja dodaje jeszcze więcej funkcji łączności między urządzeniami Mac i iOS, a także inne ulepszenia do aplikacji systemowych. Jest też piękna nowa tapeta, którą możesz pobrać tutaj na swoje urządzenia.

Nowe tapety macOS 13 Ventura

Nowa tapeta macOS Ventura ma abstrakcyjną figurę w odcieniach pomarańczy z niebieskim tłem. Jest dostępny w wersji jasnej i ciemnej, które zamieniają odcienie kolorów w ciemnoniebieski i czerwony.

Użytkownicy macOS Ventura w wersji beta, znają tą tapetę, ponieważ są one dołączone do systemu. Jeśli jednak nie chcesz czekać na oficjalną aktualizację, aby uzyskać nowy obraz, możesz go pobrać tutaj. Ponieważ jest to tapeta macOS, obraz ma rozdzielczość 6K, więc plik jest nieco duży. I oczywiście działa z każdym posiadanym urządzeniem.

Możesz pobrać nową tapetę Studio Display w pełnej rozdzielczości poniżej. Pamiętaj, aby zapisać tapetę w pełnej rozdzielczości – a następnie ustawić ją za pomocą aplikacji Zdjęcia lub Ustawienia, jeśli używasz iPhone’a, iPada lub iPoda touch.

macOS 13 Ventura

macOS 13 Ventura

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: