Apple w październiku wg Marka Gurmana

Apple pracuje nad nowymi modelami iPada Pro, Maca i Apple TV, a przynajmniej niektóre z tych produktów zostaną wydane w październiku, według Marka Gurmana z Bloomberga. Jednak Gurman nadal uważa, że Apple raczej nie zorganizuje wydarzenia w tym miesiącu.

Bez Apple Keynote w październiku

W najnowszym wydaniu biuletynu Power On Gurman powiedział, że „iPhone 14, który został zaprezentowany w zeszłym miesiącu, był prawdopodobnie dla Apple w 2022 roku pod względem głównych prezentacji jedynym produktem”, sugerując, że wszelkie premiery produktów na iPada, Maca i Apple TV zostaną ogłoszone jako komunikaty prasowe, briefingi medialne i aktualizacje sklepu internetowego Apple.

W zeszłym tygodniu Gurman poinformował, że nowe 11-calowe i 12,9-calowe iPady Pro, 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro oraz mini modele Maca z chipami serii M2 prawdopodobnie zobaczymy przed końcem 2022 roku. Powiedział również, że zaktualizowany Apple TV z chipem A14 i zwiększonym 4 GB pamięci RAM „zbliża się i może potencjalnie zostać uruchomiony w tym roku”.

Gurman twierdził również, że Apple przetestowało Touch ID pod ekranem w ostatnich latach, ale nie spodziewa się powrotu Touch ID dla iPhone’a 15 lub innych flagowych modeli w dającej się przewidzieć przyszłości.

Co z tego się potwierdzi, dowiemy się już wkrótce.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: