iOS 16.1 beta 3 dla wszystkich

Po iOS 16.1 Beta 3 i iPadOS 16.1 Beta 3 dla deweloperów, Apple wydało publiczną wersję beta. Każdy, kto zarejestrował się w Apple, może je wypróbować.

Oprócz iOS 16.1 Beta 3, Apple wprowadziło również watchOS 9.1 Public Beta 3 oraz tvOS 16.1 Beta 3 i macOS Ventura 13 Public Beta 7.

Na iOS Live Activity API pozwala programistom wyświetlać wyniki gier sportowych w Always On Display. Ponadto aplikację Wallet można teraz usunąć. Do czego to się przyda? Można to następnie wykorzystać do dezaktywacji funkcji takich jak Apple Pay, Apple Cash i Apple Card.

Nowa biblioteka udostępnionych zdjęć iCloud umożliwia rodzinom bezproblemowe udostępnianie zdjęć z osobną biblioteką iCloud, którą można udostępniać maksymalnie sześciu użytkownikom.

Niestety w moim przypadku tak beta nie jest dobra. Chodzi mi o macOS Ventura. Od ostatniej aktualizacji do wersji beta 7, dość często zawiesza mi się Safari w momencie korzystaniu z dwóch kart na całym ekranie. Safari nie chce się zamknąć i zawiesza cały komputer. Mam nadzieję, że zostanie to usunięte.

macpretorians

Źródło: MacLife

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: