iPhone 15 Ultra może zastąpić model Pro-Max

Czy Apple spodobał się termin “Ultra”? Jeśli wierzyć ocenie Marka Gurmana, Apple może obejść się bez iPhone’a 15 Pro Max w przyszłym roku i zamiast tego wprowadzić nazwę iPhone 15 Ultra.

Gurman stawia na iPhone’a Ultra

Mark Gurman z Bloomberga opublikował najnowszy numer swojego biuletynu PowerOn. Dzięki temu informator Apple nie tylko omawia możliwe innowacje Apple w październiku, ale także spogląda na nadchodzący rok.

Zgodnie z tym Apple planuje gruntowne przeprojektowanie za pomocą USB-C i ewentualną zmianę nazwy dla rodziny iPhone’ów 15. Zamiast polegać na iPhonie 15 Pro Max, Apple może wypuścić iPhone’a 15 Ultra. Wg Marka Gurman’a:

Opierając się na obecnym wzorze Apple, możemy spodziewać się zmienionego projektu iPhone’a w przyszłym roku, co zbiegnie się z przejściem na USB-C i potencjałem nowego modelu Ultra, który zastępuje Pro Max.

Przejście na używanie marki “Ultra” dla wysokiej klasy iPhone’a pasowałoby do różnych decyzji dotyczących nazwy, które Apple niedawno podjęło. “Naj” czyli Ultra. Apple Watch Ultra czy najlepszy procesor Apple czyli M1 Ultra.

Jak myślicie, czy to nazewnictwo się przyjmie?

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: