Apple Fitness+ bez Apple Watch

Zeszłej nocy ogłoszono, że od 12 września z zawartości Apple Fitness+ będzie można korzystać bez zegarka. Tzn, że już we wrześniu do korzystania z tej usługi wystarczy tylko iPhone.

Nowa zawartość Apple Fitness+

Od poniedziałku, 12 września w Fitness+ odbędzie się czwarty sezon „Time to Go” z nowymi gośćmi, w tym wielokrotnie nagradzaną aktorką Reginą Hall, zdobywczynią Latin Grammy Nicky Jam i zdobywczynią nagrody Emmy Leslie Jordan. W drugim sezonie „Time for Running” odkrywane są nowe miejsca, w tym Park Narodowy Yellowstone (Wyoming), Meksyk i Queenstown (Nowa Zelandia). Tego samego dnia Fitness+ prezentuje także najnowszych artystów z serii Spotlight ze szkoleniami z muzyki Mary J. Blige, The Rolling Stones i The Weeknd. Ponadto Fitness+ po raz pierwszy prezentuje nową kolekcję „Pilates for More Than Your Core” i powiększa zespół o trenera jogi Dice Iida-Klein.

W poniedziałek będzie mogli również zaktualizować Apple Watch do wersji watchOS 9 oraz iPhony do wersji iOS 16. Jakie udogodnienia przynoszą te systemy? Oto one:

  • Dzięki iOS 16 użytkownicy Fitness+ mają jeszcze więcej możliwości realizacji swojego celu. Możesz teraz zdobyć pewne nagrody za najlepsze osobiste występy, serie i większe kamienie milowe – także za ukończenie treningów lub medytacji Fitness+, takich jak pierwszy trening podstawowy Fitness+ lub najlepszy trening Fitness+ HIIT.
  • Dzięki watchOS 9, Fitness+ Trainings wyświetla teraz również instrukcje na wyświetlaczu, oprócz coachingu, aby wspierać użytkowników w ich treningu. Należą do nich: intensywność HIIT, jazda na rowerze, wioślarstwie i bieżni, skoki na minutę (SPM) podczas wioślarstwa, obroty na minutę (RPM) podczas jazdy na rowerze i nachylenie na bieżni.
  • Subskrybenci Fitness+ bez Apple TV mogą teraz używać AirPlay do strumieniowego przesyłania treningów i medytacji na urządzeniach innych firm. Dzięki watchOS 9 zmierzone wartości na wyświetlaczu są teraz również kompatybilne z urządzeniami innych producentów.

Niestety usługa Apple Fitness+ nie jest dostępna w Polsce.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: