Apple Watch Pro otrzyma ekskluzywne tarcze i opaski

Już jutro konferencja Apple, na której mamy zobaczyć nowego iPhone’a oraz nowe Apple Watch’e. Cały czas krążą plotki na temat tego, jak będą wyglądały przyszłe produkty Apple. Tym razem Mark Gurman podał ciekawe informacje na temat Apple Watch Pro.

Gurman: Apple Watch Pro otrzyma ekskluzywne tarcze i opaski

Oprócz Apple Watch 8 i nowego Apple Watch SE, oczekuje się, że zostanie ogłoszony Apple Watch Pro (lub jakkolwiek Apple nazwie ten model). Ostatni wspomniany model przeznaczony jest do szczególnie sportowych użytkowników. Mark Gurman z Bloomberga twierdzi, że Apple opracowało ekskluzywne bransoletki i tarcze do Apple Watch Pro.

Nie wiadomo, jak dokładnie będą wyglądały nowe paski. Całkiem możliwe, że Apple zastosuje podobne podejście do partnerstwa z Nike czy Hermés. Dla tych modeli opracowano również specjalne bransoletki. W ostatnich dniach mówi się, że poprzednie paski są w zasadzie kompatybilne z nowym Apple Watch Pro, ale nie będą idealnie dopasowane.
Mówi się, że Apple Watch Pro jest modelem 47 mm lub 49 mm. Większy wyświetlacz może wyświetlać znacznie więcej danych dotyczących kondycji niż 45-milimetrowy model Apple Watch 7 lub Apple Watch 8. Dlatego dostosowane tarcze mają sens.

Jak będzie naprawdę przekonamy się już jutro o godz. 19:00.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: