iPad 10 może mieć Touch ID w górnym przycisku

Na początku tego miesiąca wyciekły schematy CAD, które pokazały oczekiwany projekt iPada 10, w tym nowe płaskie krawędzie podobne do iPada Pro, iPada Air i iPada mini. Nowy raport z łańcucha dostaw Macotakary sugeruje, że chociaż te schematy CAD pokazują ogólny rozmiar nowego iPada 10, nie uwzględniają zmian z przodu urządzenia.

iPad 10 a schematy CAD

Ogólnie rzecz biorąc, schematy CAD pojawiają się poza łańcuchem dostaw i są wykorzystywane przez producentów akcesoriów do przygotowywania nowych futerałów i innych produktów. Z tego powodu skupiają się przede wszystkim na ogólnych wymiarach danego urządzenia i ignorują rzeczy, które nie mają wpływu na te wymiary. Obejmuje to rozmiar wyświetlacza i konkretne zmiany funkcji. Macotakara przytacza źródło łańcucha dostaw i wyjaśnia, że „rozmiar podwozia jest taki sam jak wyciekłe dane CAD”, ale „rozmiar przedniego wyświetlacza i położenie przycisku Touch ID nie wydają się być uwzględnione w danych CAD”.
Raport sugeruje, że „Touch ID może być taki sam jak iPad mini”. Oznacza to, że czujnik Touch ID może znajdować się w przycisku zasilania, a nie w przycisku Home.

Jeszcze dziwniejsze niż plotka o Touch ID jest to, że „istnieją również doniesienia, że kamera FaceTime HD będzie się znacznie różnić, a jedno ze źródeł mówi, że kamera FaceTime HD może znajdować się po prawej stronie”.
Ten raport powinien być traktowany ze zdrową dawką sceptycyzmu, ponieważ po raz pierwszy usłyszeliśmy, że iPad 10 może mieć Touch ID w przycisku zasilania. Nawet raport źródłowy sugeruje, że niektóre z nich, szczególnie wokół kamery FaceTime, są „wciąż spekulacjami”. Jednak już nie raz okazało się, że spekulacje stawały się później faktami. Musimy poczekać jeszcze chwilę i wszystko będzie jasne.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: