Pixelmator Photo ogłasza nowości

Pixelmator ogłosił dzisiaj, że ich mobilny edytor zdjęć Pixelmator Photo przechodzi na model cen subskrypcji. Do tej pory Pixelmator Photo był dostępny w App Store za 7,99 dolarów.
Aplikacja kosztuje teraz 4,99 USD miesięcznie lub 23,99 USD rocznie, z siedmiodniowym darmowym okresem próbnym. Dostępna będzie również opcja dożywotnia za 59,99 dolarów. Subskrypcja odblokowuje dostęp na wszystkich urządzeniach, w tym na nadchodzącej nowo ogłoszonej wersji Maca.

Pixelmator Photo dla macOS

Pixelmator Photo for Mac będzie w pełni natywną aplikacją, zaprojektowaną dla macOS. Aplikacja na Maca będzie dostępna na początku przyszłego roku. Zauważono również, że poziomy cen subskrypcji mogą wzrosnąć, gdy wersja macOS będzie dostępna, ale można teraz subskrybować, aby zablokować aktualną cenę.
Podobnie jak w przypadku większości produktów subskrypcyjnych, Pixelmator przyznaje, że niektórzy przypadkowi użytkownicy nie będą już chcieli płacić bieżącej subskrypcji za coś, z czego nie korzystają tak często.
Zmiany nie dotyczą innych produktów Pixelmatora. Przynajmniej tak jak do tej pory zapowiedziano, nie ma zmian w cenie flagowego produktu Pixelmator Pro, za którego nadal trzeba z góry zapłacić za licencję dożywotnią.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: