Gurman: prace nad Mac mini z M2 i M2 Pro w toku

W tym roku nadal czekamy na nowe produkty Apple. Prawdopodobnie iPhone 14 (Pro) i Apple Watch 8 zobaczymy w przyszłym miesiącu. Spodziewamy się jednak nowych komputerów Mac i iPadów jeszcze w tym roku. Między innymi opracowywany jest nowy Mac mini z M2 i M2 Pro.

Apple pracuje nad Mac mini z M2 i M2 Pro

Mark Gurman opublikował w weekend najnowszy numer swojego biuletynu PowerOn. W ten sposób informator Apple donosi, że Apple nadal pracuje nad wariantem M1 Pro Maca mini, który pierwotnie miał zostać wydany pod koniec ubiegłego roku. Jednak Gurman twierdzi, że zamiast M1 Pro otrzymamy coś lepszego.
Zamiast Maca mini z M1 Pro, Apple podobno pracuje nad modelem z chipami M2 i M2 Pro. Dzięki MacBookowi Air i 13-calowemu MacBookowi Pro, Apple chce wprowadzić chip M2 dla pierwszych komputerów Mac, Mac mini może pojawić się w perspektywie średnioterminowej. Nie należy oczekiwać przeprojektowania. Na porządku obrad powinien znaleźć się również nowy 24-calowy iMac z M2.
Mac mini z M2 jest wewnętrznie określany jako J473, model M2 Pro z J474. Obecnie trwają prace nad nowym 14-calowym i 16-calowym MacBookiem Pro z M2 Pro i M2 Max. Model ten mógłby zostać pokazany pod koniec tego lub na początku przyszłego roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: