Apple TV+: Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio planują kolejny film

Adaptacja książki Davida Granna zatytułowanej “The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder” będzie drugim projektem Apple TV+ po “Killers of the Flower Moon” opartym na pracach autora, w który zaangażowani są zarówno Scorsese, jak i DiCaprio.

Książka nadal musi zostać przekształcona w scenariusz, ale możemy być już pewni, że film obejrzymy na Apple TV+. Dan Friedkin i Bradley Thomas z Imperative Entertainment, Scorsese dla Sikelia Productions oraz DiCaprio i Jennifer Davisson dla Appian Way Productions będą występować jako producenci. Producentem wykonawczym będzie Richard Pepler z Eden Productions.

Akcja książki rozgrywa się w latach czterdziestych XVII wieku i opowiada o okupacji brytyjskiego okrętu wojennego The Wager. Kapitan i załoga, którzy ugrzęźli w pobliżu wyspy przed Ameryką Południową, starają się przetrwać i utrzymać porządek, zmagając się zarówno z ludzką naturą, jak i elementami niebezpiecznego środowiska.

Nie ustalono jeszcze daty premiery “The Wager”, ale produkcja jest jeszcze na wczesnym etapie. Jest prawdopodobne, że film wejdzie do produkcji w 2023 roku a premiera na Apple TV+ będzie miała miejsce najwcześniej w 2024 roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: