Apple potwierdza problemy z głośnikami Studio Display

Coraz więcej osób zgłasza problemy z głośnikami Studio Display, a dobrą wiadomością jest to, że nie jest to problem sprzętowy. Zła wiadomość jest taka, że nie ma jeszcze dostępnej poprawki.

Problemy ze Studio Display

Apple przyznało się do problemu i chociaż firma nie ma jeszcze rozwiązania, fakt, że został on zidentyfikowany jako problem z oprogramowaniem sugeruje, że przyszła aktualizacja rozwiąże go …
Większość użytkowników doświadczających tego problemu twierdzi, że dźwięk odtwarza się przez jakiś czas, a następnie zatrzymuje się.

„Przez ostatni miesiąc głośniki na moim wyświetlaczu Studio Display były zepsute. Za każdym razem, gdy zaczynam odtwarzać muzykę (lub jakikolwiek inny dźwięk), działa ona przez kilka sekund, a następnie się zatrzymuje.”

„Dźwięk odtwarza się z problemami i w końcu po prostu całkowicie się wyłącza. Ponowne uruchomienie komputera Mac nie pomaga. Wydaje mi się, że zdarza mi się mniej więcej co 5-6 tygodni.”

„Odtwarzanie dźwięku na moim Studio Display zawodzi sporadycznie. Jedynym sposobem, w jaki mogę go ponownie przywrócić, jest odłączenie wyświetlacza na noc. To resetuje wyświetlacz i tymczasowo rozwiązuje problem. Do następnego razu.”

To tylko niektóre skargi jakie wpłynęły na temat odtwarzania audio w Studio Display.

Przełączanie między głośnikami MacBooka i głośnikami Studio Display potwierdza, że problem dotyczy wyświetlacza, ponieważ użytkownicy twierdzą, że dzieje się to tylko podczas odtwarzania przez głośniki monitora.
Wydaje się, że nie ma jeszcze publicznego dokumentu pomocy technicznej Apple dla tego problemu, ale MacRumors uzyskał notatkę dla autoryzowanych usługodawców, która zauważa problem i zaleca tymczasową naprawę odłączenia monitora od zasilania i innych urządzeń na dziesięć sekund, a następnie ponowne włączenie zasilania. Użytkownicy sugerują, że poprawka działa od kilku dni do tygodni.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Apple potwierdza problemy z głośnikami Studio Display

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: