VideoProc Converter z aktualizacją i w promocji

VideoProc Converter to program do szybkiej konwersji i edycji filmów. Wraz z najnowszą aktualizacją do wersji 4.8 kompatybilność programu stała się jeszcze większa, ponieważ od teraz istnieją profile wideo 4K, w tym 4K MP4, 4K HEVC, 4K MOV, 4K MKV, 4K ProRes i 4K WebM.

Jednocześnie programiści zadbali o to, aby rozmiar pliku był mniejszy i można było zaoszczędzić miejsce. Zoptymalizowała się również akceleracja GPU, dzięki której można zaoszczędzić moc procesora – średnio podczas przetwarzania filmów wykorzystuje się tylko 2 proc. procesora. Aktualizacja naprawia również błąd, który uniemożliwiał pobieranie list odtwarzania YouTube.

Aktualizacja do wersji 4.8

Obsługa programu jest bardzo prosta . Za pomocą narzędzi można nie tylko konwertować filmy, ale także je kompresować. Filmy w 4K są często szczególnie duże. Jeśli je zmienisz, możesz zmniejszyć rozmiar pliku nawet o 50 procent, podczas gdy jakość będzie tylko minimalnie gorsza. Ponadto można usuwać niechciane obszary lub scalać klipy. Można też ustawić rozdzielczość i dalej zmniejszać plik. Oszczędza to dysk twardy lub przestrzeń dyskową w chmurze, a także może zapisywać filmy w różnych formatach, takich jak MP4, AVI, MOV, FLV, WMV, MKV i inne. Konwerter obsługuje 270 kodeków jako dane wejściowe i ponad 420 formatów wyjściowych.

Jak konwertować filmy? Oto krótki opis:

  1. Otwórz VideoProc Converter i wybierz Video.
  2. Wystarczy przeciągnąć i upuścić plik wideo do programu.
  3. Dokonaj odpowiednich ustawień (format, rozdzielczość, jakość, znak wodny itp.).
  4. Rozpocznij konwersję od „Uruchom”.

Dzięki zintegrowanemu edytorowi możesz również korzystać ze stabilizacji wideo, usuwania szumów, tworzenia GIF-ów i MKV, korekcji obiektywu, dodawania znaków wodnych, poprawy wideo za pomocą synchronizacji A/V i regulacji prędkości odtwarzania. Pozwala to na scalanie filmów, edytowanie i zmniejszanie rozmiaru pliku.

Promocja na obniżone ceny za VideoProc Converter

Możesz wypróbować VideoProc Converter za darmo, jeśli chcesz uzyskać bezpośredni dostęp do pełnej wersji, obecnie płacisz tylko 29,95 euro (35,64 euro włącznie z. VAT, do oferty) zamiast 78,90 euro. Jest to dożywotnia licencja na Maca, licencja na maksymalnie 5 komputerów Mac kosztuje 39,95 euro (47,54 euro włącznie z VAT) zamiast 119 euro. Oferta jest dostępna tylko przez krótki czas i jest dostępna za pośrednictwem tej strony internetowej.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: