Apple Arcade – co dzieje się z usuniętymi grami?

Prawie co tydzień mamy premierę nowej gry na Apple Arcade. Jest ich coraz więcej. Jednak ostatnio można zauważyć, że gry Apple Arcade opuszczają platformę subskrypcji gier. Apple również zapowiedziało niedawno, że Apple Arcade opuści ok 15 tytułów. Co się dzieje z grami, gdy gry opuszczą Apple Arcade?

Apple Arcade wyjaśnia, co dzieje się z usuniętymi grami

Apple opublikowało nowy dokument pomocy technicznej i informuje, co się stanie, gdy gra opuści platformę subskrypcji gier Apple. Apple formułuje to w następujący sposób:

Od czasu do czasu gry mogą opuścić Apple Arcade. Jeśli pobrałeś grę przed opuszczeniem Arcade, możesz kontynuować grę przez co najmniej dwa tygodnie. Jeśli spróbujesz rozpocząć grę zręcznościową, w którą nie można już grać, pojawi się komunikat „Niedostępne już”.

Po opuszczeniu Arcade przez grę, twórca gry może zdecydować o udostępnieniu swojej gry w App Store. Te gry mogą różnić się od wersji zręcznościowej. Jeśli programista udostępni swoją grę w App Store i pozwoli Ci załadować zapisane postępy, możesz kontynuować tam, gdzie skończyłeś w wersji zręcznościowej.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: