Apple Watch Activity Challenge z okazji „Narodowego Dnia Fitness” dla Chin

Apple po raz kolejny będzie świętować Narodowy Dzień Fitness w Chinach z Apple Watch Activity Challenge. Użytkownicy Apple Watch w Chinach mogą odblokować specjalną nagrodę Activity, wykonując co najmniej 20 minut ćwiczeń 8 sierpnia.

Apple nagrodzi użytkowników ekskluzywnymi plakietkami w aplikacji Aktywność, a także animowanymi naklejkami do wykorzystania w Wiadomościach i FaceTime.

Jak zdobyć nagrodę?

Nagrodę tą można zdobyć, rejestrując dowolny trening trwający 20 minut lub dłużej, z dowolnej aplikacji, która rejestruje dane do Apple Health. W poprzednich latach to wyzwanie aktywności wymagało 30-minutowego treningu.

Chiny świętują Narodowy Dzień Fitness każdego roku od Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. To już piąty rok z rzędu, w którym Apple zaangażowało się w Apple Watch Activity Challenge. W poprzednich latach to wyzwanie aktywności zostało zablokowane geograficznie i prawdopodobnie pozostanie tak nadal.

Ostatnim wyzwaniem aktywności dla użytkowników na całym świecie był Międzynarodowy Dzień Jogi. W czerwcu użytkownicy Apple Watch musieli wziąć udział w treningu jogi trwającym 20 minut lub dłużej.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: