Terminy dostaw Mac Studio i Studio Display

Muszę się przyznać, że ja swój monitor Studio Display zamówiłem dopiero 15 marca. Trochę biłem się z myślami czy warto, ale stwierdziłem, że jednak chciałbym mieć monitor od Apple. Niestety moje wahanie oznacza długi termin oczekiwania.

Terminy realizacji dla Mac Studio i Studio Display

Dzisiaj jest dzień, w którym Mac Studio i Studio Display oficjalnie trafiły do sprzedaży. Jeśli mieliście szczęście i zamówiliście w pierwszym dniu w przedsprzedaży, oznacza to, że wasze zamówienie powinno dzisiaj zostać dostarczone. Jednak jeśli ktoś się wahał, możliwe, że długo przyjdzie mu czekać, aż dostanie w swoje ręce swojego Mac Studio lub Studio Display.

Od dzisiejszego poranka wszystkie możliwe konfiguracje nowego Studio Display z terminem conajmniej kwietniowym. Podstawowy model z podstawowym uchwytem i ze standardowym szkłem ma termin dostawy między 11 a 19 kwietnia. Wersja monitora z regulacją wysokości ma termin od 16 do 31 maja. Do tego wszystkie wersje z szybą nanostrukturalą, niezależnie od tego jaki rodzaj uchwyt posiadają, mają termin realizacji 16-31 maj.

Jeśli chodzi o Mac Studio terminy są bardzo podobne i sięgają dostaw dla wersji podstawowej ok. 11 kwietnia. Dla wersji z nowym procesorem M1 Ultra termin dostawy to 2-9 maj.

Wiadomo, że jest to po części spowodowane nagłą zachorowalnością na Covid-19 w Chinach. Czy wojna na Ukrainie również ma wpływ na tą zwłokę? Mam nadzieję, że Apple szybko się upora ze swoimi problemami, i niedługo będę mógł cieszyć się z mojego pierwszego monitora od Apple.

macpretorians

 

Źródło: 9to5Mac

Leave a Reply