Gurman: Apple Vision Pro nie gotowe na premierę

Mark Gurman w swoim najnowszym biuletynie Power On donosi o problemach Apple z Vision Pro. Premiera nowego urządzenia miała odbyć się na początku roku. Jednak jak przewiduje Gurman, premiera Apple Vision Pro zadebiutuje najszybciej w marcu. Niby termin podany przez Gurmana odpowiada temu co powiedziało Apple. Firma zapowiedziała premierę urządzenia na początek 2024 roku. Marzec to również początek roku….jednak ci, którzy czekają na zestaw mieli nadzieję, że już w styczniu będą mogli go kupić.

Apple Vision Pro z opóźnieniami

Apple Vision Pro zostanie najpierw wypuszczony na rynek amerykański. Apple prawdopodobnie będzie oferować zestaw online tylko w Apple Online Store, a także lokalnie w Apple Stores. Jednak nowością będzie absolutna konieczność spotkania z fachowcem przy zakupie w Apple Store.

Oprogramowanie visionOS jest obecnie w wersji beta i jest w fazie testów. Najnowsza wersja zawiera na przykład filmy pokazujące onboarding, które są zwykle tworzone pod koniec procesu rozwoju. Ponadto wersja beta iOS 17.2 pokazuje funkcje towarzyszące, na przykład możliwość nagrywania filmów 3D za pomocą iPhone’a 15 Pro.

Wracając do tematu opóźnienia, nie sądzę, aby to było znaczące opóźenienie. Należy wziąć pod uwagę fakt, że jest to zupełnie nowe urządzenie i nowe oprogramowanie. Całość przynosi wiele innowacji i funkcji, które muszę ze sobą współgrać w 100%, aby można było urządzenie wypuścić na rynek. Tym bardziej, że użytkowników trzeba będzie niejako nauczyć korzystania z zestawu. Także dajmy Apple jeszcze trochę czasu😉

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply