Shortwave: Aplikacja e-mail z funkcjami AI

Shortwave to klient poczty e-mail, który można wypróbować w wersji na iPhone’a i iPada. Ale to niezwykły program, który łączy w sobie cechy aplikacji To-Do oraz sztucznej inteligencji.

Shortwave otrzymał dużą aktualizację

Zespół byłych pracowników Google opracował własny produkt. Aplikacja Shortwave rozumie e-maile jako zadania, które można w konsekwencji sprawdzić po ich przetworzeniu.

Podobnie jak w przypadku klasycznej aplikacji typu To-Do, możesz zreorganizować i nadać priorytet tym zadaniom za pomocą przeciągania i upuszczania. Jeśli chcesz później edytować wiadomości, możesz je ukryć na chwilę, aby uzyskać jasność swojej skrzynki odbiorczej. Z drugiej strony, przypinasz ważne wiadomości e-mail, do których chcesz mieć dostęp wielokrotnie. Możesz również organizować i podsumowywać wiadomości e-mail według słów kluczowych – lub automatycznie organizować je według aplikacji.

Aplikacja posiada również wsparcie sztucznej inteligencji. Shortwave integruje sztuczną inteligencję w tworzeniu i zarządzaniu wiadomościami. Na przykład asystent tekstowy oparty na ChatGPT pomaga w formułowaniu, przeredagowaniu i poprawianiu wielu języków. Asystent AI również opanowuje tłumaczenie. Oczywiście potrafi również podsumować dla Ciebie zbyt długie maile.

Chociaż Shortwave jest dostępny w wersjach na iPhone’a i iPada od dłuższego czasu, programy są obecnie aktualizowane. Na przykład aplikacje mobilne są teraz wizualnie na poziomie aplikacji internetowej i otrzymały liczne nowe funkcje, na przykład. Program jak dotąd nie doczekał się wersji na macOS.

Aplikację można pobrać z App Store. Jednak istnieje jedno ograniczenie. Program jest obecnie ograniczony do współpracy z usługą poczty elektronicznej Gmail.

macpretorians

Źródło: MacLife

Leave a Reply