DailyFlow: menedżer zadań i aplikacja ToDo

Na rynku znajdziemy wiele aplikacji do zarządzania zadaniami, które pomagają nam w organizacji naszych spotkań, projektów i zadań. Jedną z ciekawych aplikacji typu To-Do jest DailyFlow. Jest to nowa aplikacja na iPhone’y i iPady, która została wprowadzona do App Store przez dewelopera Andreasa Schneidera.

Korzystanie z DailyFlow jest w zasadzie bezpłatne i pozwala na wprowadzenie do 30 zadań ze wszystkimi funkcjami na początku. Następnie aplikacja przełącza się w tryb wolny, w którym można dodawać zadania, ale są one ograniczone w funkcjach. Na przykład, nie możesz dodawać miejsc ani rozszerzonych przypomnień. Wersję premium można kupić przy jednorazowym zakupie za 99,99 złotych lub przy abonamencie miesięcznym (4,99 złotych) lub rocznym (49,99 złotych).

Twórcy programu mówią o nim „intuicyjny organizator życia”, który powinien pomóc w jasnym, łatwym i radosnym zarządzaniu codziennymi zadaniami i spotkaniami. DailyFlow powinien być czymś więcej niż tylko listą rzeczy do zrobienia lub kalendarzem – jest to:

„kompleksowe narzędzie, które jest precyzyjnie dostosowane do osobistej skuteczności i przyjazności dla użytkownika”.

DailyFlow powstał z prostej potrzeby – łatwego i precyzyjnego organizowania codziennego życia. Pierwotnie stworzony przez programistę do użytku osobistego, szybko stał się popularny wśród przyjaciół i współpracowników i stał się okazją dla każdego, kto chce uprościć swoje codzienne czynności. Program charakteryzuje się prostotą i dobrą czytelnością.

Funkcje premium DailyFlow obejmują dodawanie miejsc do zadań, pozyskiwanie lokalizacji zadań z kontaktów, rozszerzone przypomnienia przed faktycznym spotkaniem, powtarzające się zadania (codziennie, co tydzień i co miesiąc), dane pogodowe z Apple WeatherKit dla lokalizacji zadania, dodawanie obrazów do zadań i przypisywanie indywidualnych kolorów do zadań.

DailyFlow można pobrać bezpłatnie jako aplikację na iOS i iPadOS w App Store i wymaga tylko 8 MB wolnego miejsca na dysku. Jeśli chodzi o system, wymagany jest iOS lub iPadOS 16.2.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply