Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą nam przede wszystkim różnego rodzaju gry. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

  • iOS: DEEMO: darmowy (przeceniony z 2)

Uznana na całym świecie mobilna gra rytmiczna, która poruszyła ponad 10 milionów graczy. Stworzony przez zespół, który przyniósł Ci Cytus, oryginalny zespół Rayark stworzył zupełnie nową teksturę do gry rytmicznej fortepianu DEEMO.

Warlords Classic to oficjalny port wspaniałej gry, w którą grałeś w dzieciństwie na komputerach PC, Mac lub Amiga. Teraz jest dostępny na twoim iPadzie i iPhonie! Ciesz się starą grafiką, starą mapą i frakcjami! Przypomnij sobie wspaniałe wspomnienia!

Planimetr to narzędzie do pomiaru odległości, powierzchni i obwodu na mapie. Możesz mierzyć ręcznie lub przez śledzenie GPS. Możesz również sprawdzić łożysko i współrzędne geograficzne swojej lokalizacji i udostępnić je. Punkty mogą być oznaczone, zapisane i udostępnione w formacie KML.

Golf Peaks to chłodna gra logiczna o wspinaniu się na mgliste góry poprzez grę w golfa. Wybierz karty, aby poruszać piłką, unikać zagrożeń lub używać ich na swoją korzyść, rozwiązywać ponad 120 ręcznie wykonanych poziomów i stać się mistrzem Golf Peaks!

Czy czytasz książki, ale się tym nudzisz? Lubisz grać w interaktywne gry fabularne, powieści wizualne, gry przygodowe, gry z duchami, gry na czacie, gry niezależne, ale zmęczony tymi samymi starymi szablonami? Wypróbuj naszą powieść wizualną, tajemniczą powieść, w której wybory mają znaczenie! Oferujemy naszą interaktywną grę fabularną o nazwie ‘Underworld Office’ w świecie gier przygodowych. Wszystkie nasze historie, tajemnicze powieści pisane są przez pilnie dobranych autorów.

  • iOS: ATOM RPG: 4 dolary (przeceniony z 10)

W 1986 roku wojna światowa między Związkiem Radzieckim a Blokiem Zachodnim zakończyła się wzajemnymi bombardowaniami nuklearnymi. Oba supermocarstwa stały w płomieniach. Wpływ opadu prawie zakończył cywilizację, jaką znamy. Jesteś jednym z ocalałych z apokalipsy. Wasza misja – odkrywanie dzikiego i cudownego postnuklearnego świata sowieckich pustkowi. Aby zarobić na swoje miejsce pod słońcem w tej nowej erze. Aby zbadać bunkry w stylu retro, zejść do wypełnionego prześladowcami metra, walczyć ze strasznymi mutatami i rozwiązać mroczny spisek, mający na celu zniszczenie wszystkiego, co pozostało z życia na Ziemi.

Buduj i odkrywaj w Charterstone – kampania cyfrowej gry planszowej. Uformuj swoją wioskę w nowe Wieczne Miasto! Oficjalna cyfrowa adaptacja gry planszowej Jamey Stegmaier – Charterstone! Jest to kampania strategiczna z wysoką grywalnością, w której gracze budują nowe Wieczne Miasto!

Od jednych z najlepszych projektantów puzzli na świecie pochodzi A Monster’s Expedition, urocza i relaksująca przygoda z otwartym światem dla potworów, które uwielbiają poznawać ludzi.

Pure Piano to profesjonalny, wielopróbowy fortepian koncertowy z unikalnym Morph Pad, który pozwala odkrywać mnogość dźwięków od łagodnych i intymnych tonów po surrealistyczne, kinowe tekstury.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply