Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS ponownie przynoszą wiele aplikacji związanych z muzyką. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Spójrz na świat oczami naszej głównej bohaterki – Cordelii. Twoim celem jest ucieczka od jej własnego umysłu. Aby to zrobić, musisz rozwiązywać zagadki, zbierać przedmioty i używać ich poprawnie. Jak długo wyjdziesz z pułapki mózgowej Cordelii?

Dzięki GeoShred Play każdy może niszczyć za pomocą nowej diatonicznej powierzchni do gry! Możesz Shred the Blues i nigdy nie trafić w złą nutę. Przesuń palcem w dowolnym kierunku i pozwól, aby magia wydarzyła się za pomocą skali, która idealnie pasuje do podkładu. Płynnie poruszaj się między bezprogowymi i diatonicznymi modalnościami w magiczny muzyczny sposób, korzystając z naszej izomorficznej i diatonicznej powierzchni gry i przełomowego inteligentnego zaokrąglania wysokości.

W Ośmiominutowym Imperium 2-5 graczy na zmianę wybiera kartę z sześciu wyświetlanych. Ta karta daje graczowi zasób, a także ma akcję, którą gracz podejmuje natychmiast. Działania pomagają graczom przejąć mapę, ale zasoby są warte punktów na koniec gry, więc gracze muszą zrównoważyć te dwa aspekty. Gracze rozproszeni po mapie w celu zebrania punktów na koniec gry poprzez posiadanie większościowej kontroli w regionach i kontynentach.

Stambuł jest bez wątpienia jedną z najlepszych gier planszowych, jakie kiedykolwiek opublikowano. Długa lista jego nagród i wyróżnień mówi sama za siebie.

Scythe: Digital Edition to mobilna wersja nagrodzonej strategicznej gry planszowej z trybem wieloosobowym dla 1-5 graczy (z DLC dla maksymalnie 7 graczy!). Dziel i rządz w alternatywnej rzeczywistości w Europie lat dwudziestych, wypełnionej mechami. Zostań dowódcą wybranej frakcji i poprowadź ją do zwycięstwa w tej grze stołowej 4X!

Nudzą was te same stare powieści? Interesujesz się interaktywnymi grami fabularnymi, powieścią wizualną, fabułą opartą na wyborze i grami niezależnymi, ale jesteś zmęczony tym samym starym? Wypróbuj naszą grę przygodową, tajemniczą powieść, w której wybór ma znaczenie! Oferujemy naszą interaktywną grę fabularną o nazwie ‘7Days: Mystery Visual Novel, Adventure Game’. Wszystkie nasze historie, tajemnicze powieści pisane są przez starannie dobranych autorów

  • iOS: Mononoke: 5 dolarów (przeceniony z 9)

To, co odróżnia Mononoke od innych syntezatorów, to fakt, że jego głosy (4 w każdej sekcji) mogą być kierowane z powrotem do siebie na wiele sposobów, tworząc różnego rodzaju podteksty i pulsujące częstotliwości rezonansowe. Czasem harmoniczne, czasem dziwnie atonalne. Czasem czysta i delikatna jak sople lodu, czasem szorstka jak metaliczne ostrza, czasem miękka jak świeży śnieg. Ta interakcja między głosami pomaga połączyć wszystkie warstwy w spójny krajobraz muzyczny.

GET CATEGORY THERAPY, aplikacja przeznaczona zarówno dla logopedów, jak i użytkowników domowych, aby pomóc w restrukturyzacji mózgu i pozwolić pomysłom płynąć.

Długo oczekiwana aplikacja “KORG iMono/Poly” na iPada/iPhone’a całkowicie odtwarza wszystkie funkcje oryginalnego Mono/Poly. Cztery VCO i bogaty wachlarz modulacji pozwalają na szeroki zakres szczegółowego projektowania dźwięku. Dostępne są również nowe funkcje, takie jak dwie jednostki z wieloma efektami i osiem wirtualnych poprawek. Ponadto bezproblemowa integracja, której oczekujesz od aplikacji KORG na iOS, będzie idealnie pasować do Twojego procesu tworzenia muzyki. Mono/Poly odrodziło się w dzisiejszym świecie, zapewniając wyjątkowe i legendarne brzmienie.

  • macOS: Magnet: 5 dolarów (przeceniony z 10)

Za każdym razem, gdy pracujesz w wielozadaniowości z wieloma otwartymi aplikacjami, potrzebujesz odpowiednio ułożonych wszystkich okien. Magnes sprawia, że ten proces jest szybki i łatwy. Jednym przeciągnięciem do krawędzi wyświetlacza, skalujesz dowolną aplikację na połowę ekranu. A przeciągając jego okna na rogi, roztrzaskujesz je na ćwiartki. Przesuwanie się na dolnej krawędzi tworzy trzecie, a nawet szóste na ultraszerokich monitorach. Korzystanie z takich ustaleń eliminuje przełączanie aplikacji i znacznie zwiększa wydajność obszaru roboczego.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply