Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS przynoszą nam ciekawe aplikacje z zakresu muzyki. Zapraszam do przejrzenia wszystkich pozycji.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

  • iOS: DEEMO: darmowy (przeceniony z 2)

Uznana na całym świecie mobilna gra rytmiczna, która poruszyła ponad 10 milionów graczy. Stworzony przez zespół, który przyniósł Ci Cytus, oryginalny zespół Rayark stworzył zupełnie nową teksturę do gry rytmicznej fortepianu DEEMO.

Golf Peaks to chłodna gra logiczna o wspinaniu się na mgliste góry poprzez grę w golfa. Wybierz karty, aby poruszać piłką, unikać zagrożeń lub używać ich na swoją korzyść, rozwiązywać ponad 120 ręcznie wykonanych poziomów i stać się mistrzem Golf Peaks!

“Darkest Dungeon to wymagająca gotycka, turowa gra RPG o psychologicznych stresach przygodowych.

iMS-20 to analogowe studio syntezatorowe; całkowite odtworzenie syntezatora Korg MS-20, analogowego sekwencera, automatu perkusyjnego, a nawet technologii Kaoss Pad firmy Korg. Dodatkowo, możesz udostępniać swoje utwory online przez SoundCloud!

Legendarny dźwięk ARP, znakomicie odtworzony w oprogramowaniu. ARP ODYSSEi – Mobilny syntezator analogowy dla iOS.

Ewolucja do następnego pokolenia. Szybko i intuicyjnie zamień swoje pomysły w muzykę. KORG Gadget 2 – Najlepsze oprogramowanie do produkcji muzyki.

ELECTRIBE Wave ma sound wavetable z dźwiękami szeroko stosowanymi w najnowszej twórczości muzycznej. W przeciwieństwie do syntezatora PCM, wavetable pozwala na wielokrotne odtwarzanie fragmentów krótkich przebiegów i zmianę pozycji przebiegu podczas odtwarzania. Łącząc wavetable (który zawiera bogatą różnorodność ustawień wstępnych) z potężnym filtrem i dwiema jednostkami modulacji, możesz stworzyć nieskończoną liczbę innowacyjnych i ostrych dźwięków, których nie można wytworzyć przy użyciu standardowych syntezatorów PCM. Nawet bez głębokiej znajomości technik syntezy, starannie dobrane parametry ułatwiają spreparowanie dźwięku.

Capto to nowy pakiet aplikacji do przechwytywania ekranu, nagrywania ekranu i edycji, który jest idealny do tworzenia pouczających i fascynujących ujęć.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply