Ivory dla macOS otrzymuje aktualizację

Po tym, jak Musk zablokował interfejs API, wielu użytkowników zaczęło szukać alternatywnej społeczności. Bardzo dużo zyskał na tym Mastodon, którym prawie natychmiast zainteresowała się firma Tapbots, znana przede wszystkim z takich aplikacji jak Tweetbot. Bardzo szybko otrzymaliśmy od nich aplikację Ivory dla iOS i iPadOS. Jakiś czas później firma dostarczyła nam również program Ivory dla macOS. I właśnie ta ostatnia wersja otrzymała ciekawą aktualizację.

Ivory for macOS

Ivory z aktualizacją do wersji 1.6.6

Ivory dla macOS ma bliźniaczy wygląd do Tweetbota, posiada opcjonalny tryb ciemny, przewijanie trzech osi czasu Mastodona (Home, Local i Promoted), tworzenie list i filtrów, istnieją statystyki dotyczące konta, wyszukiwanie postów, użytkowników i hashtagów.

Teraz zespół Tapbots wydał nową aktualizację dla Ivory w App Store, która przenosi aplikację do wersji 1.6.6 i integruje pewne ulepszenia i innowacje. W związku z tym pozycja osi czasu jest teraz przechowywana częściej, dzięki czemu prawdopodobieństwo utraty bieżącej pozycji podczas awarii aplikacji jest niższe. Dodana została opcja przewijania wielu obrazów poprzez naciśnięcie obsługiwanych kół przewijania myszy w lewo/w prawo. Alternatywnie, można również przytrzymać klawisz Shift i użyć kółka przewijania.

Dwukrotne kliknięcie paska tytułu przenosi Cię teraz z powrotem na początek osi czasu i ponowne kliknięcie dwukrotnie do ostatniej pozycji na pasku. Interesująca dla użytkowników macOS z najnowszym systemem operacyjnym Sonoma jest innowacja, że widżety mogą być teraz również używane w macOS Sonoma. Ivory zapewnia całą masę widżetów w trzech rozmiarach i z różną zawartością.

Aktualizacja do wersji 1.6.6 Ivory jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników aplikacji w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply