Taylor Swift została Artystką Roku Apple Music na rok 2023

Po niezwykłym, rekordowym 2023 roku, Taylor Swift została Artystką Roku Apple Music. Na listach przebojów, streamach i stadionach koncertowych, Swift niezaprzeczalnie osiągnęła w tym roku nową sferę supergwiazdy. W ciągu pierwszych 10 miesięcy 2023 roku 65 piosenek dotarło do Global Daily Top 100 Apple Music. To więcej niż jakikolwiek inny artysta.

Taylor Swift Artystką Roku Apple Music

„Jestem zaszczycona, że zostałam Artystą Roku Apple Music. Dziękuję każdemu z was za uczynienie tego roku najbardziej niesamowitym, radosnym i uroczystym rokiem w historii. Od strumieniowego przesyłania muzyki bez przerwy po wspólne śpiewanie jej w prawdziwym życiu na pokazach – nic z tego nie byłoby możliwe bez ciebie. Dziękuję bardzo.” (Taylor Swift)

„Wpływ Taylor Swift na muzykę jest absolutnie niezaprzeczalny – nie tylko w tym rekordowym roku, ale przez całą jej karierę. Jest artystką definiującą pokolenia i prawdziwym agentem zmian w przemyśle muzycznym i nie ma wątpliwości, że jej wpływ będzie odczuwalny przez wiele lat. Cieszymy się, że mamy okazję uczcić jej osiągnięcia.” (Oliver Schusser, wiceprezes Apple ds. Apple Music i Beats)

Dziś Apple Music zwraca uwagę na muzykę i momenty, które zdefiniowały erę Taylor Swift – wydarzenie tak pochłaniające kulturę, że zamieniło piosenki z jej przeszłości w jedne z największych tego roku. Słuchacze mogą dostroić się do szeregu programów radiowych celebrujących dwie dekady melodyjnych narracji albumów Swift, a także wywiadów, kolekcji albumów i list odtwarzania, które pokazują podróż piosenkarki-autorki tekstów prowadzącą do tego historycznego roku.

macpretorians

Źródło: AppleNewsRoom

Leave a Reply