Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu muzyki i produktywności. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Jest to ładna i niewiarygodnie łatwa w użyciu aplikacja z listą rzeczy do zrobienia, która oferuje zapierający dech w piersiach interfejs, bezproblemową synchronizację w chmurze i zawiera “Przypomnienia oparte na lokalizacji”, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie przegapi zadania do wykonania w określonej lokalizacji. Dzięki unikalnemu układowi wizualnemu możesz uzyskać wgląd w swoje listy rzeczy do zrobienia bez konieczności otwierania ich indywidualnie.

Podnieś swoje życie z BreatheIn! Czy kiedykolwiek czułeś się zagubiony w chaosie życia? Życzyłeś kiedyś chwili ciszy i spokoju? Zanurz się głęboko w transformującą moc oddechu dzięki BreatheIn!

Aplikacja Magnifier Flash to bardzo wygodna i poręczna aplikacja, z taką łatwością obsługi, że działa tylko jednym palcem, aby przesuwać, aby powiększyć, włączyć lampę błyskową, a także zapisać na zdjęciach. A nasi użytkownicy uważają, że jest to niezwykle przydatne do czytania małych odbitek przy wielu okazjach.

Wreckfest jest pełen opcji aktualizacji i dostosowywania. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do następnych derbów wyburzeniowych ze wzmocnionymi zderzakami, klatkami na rolkach, ochraniaczami bocznymi i wieloma innymi, czy przygotowujesz swój samochód do wyścigu z częściami osiągów silnika, takimi jak filtry powietrza, wałki rozrządu, układy paliwowe itp., Wreckfest zapowiada się na najlepszą bojową grę sportów motorowych.

Tower of Fortune 3 to automat/RPG w stylu retro. Grasz jako bohater, który musi zbadać legendarną wieżę i znaleźć drogę do domu.

Devil Shard to gra RPG typu match-3 w stylu retro. Grasz jako bohater, który musi powstrzymać wojnę spowodowaną przez cesarza. Podczas podróży odkryjesz coś więcej niż prawdę i zmierzysz się z wielkim złem.

The Lost Shield to gra przygodowa z egłą. Wciesz się w bohatera, który musi zwrócić potężną, ale niebezpieczną magiczną tarczę do miejsca, do którego należy.

Ancient Legacy to gra RPG w stylu stołowym z elementami przypominającymi nieuczciwe. Wciesz się w bohatera, który musi eksplorować mroczny świat, walcząc z potworami, budując ich bazę, rozwiązując zadania i zbierając cztery Starożytne Dziedzictwo, aby przypieczętować złego boga.

TERAZ GRASZ Z MOCĄ SYNTEZATORA! Ta aplikacja wykorzystuje “prawdziwą” syntezę, połączoną z samplami dla ostatecznej kreatywnej kontroli i autentycznego dźwięku.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply