Apple TV+ wypuszcza zwiastun „Kulawe konie – sezon 3″

Apple TV+ ogłosiło (nową) datę premiery swojego serialu „Kulawe konie – sezon 3″ i jednocześnie wydało oficjalny zwiastun kontynuacji tego dramatu szpiegowskiego. Sześcioczęściowy trzeci sezon będzie miał swoją premierę 29 listopada 2023 roku, oczywiście na Apple TV+.

Pierwotne plany Apple przewidywały, że trzeci sezon serialu odbędzie się 1 grudnia 2023 roku. Teraz firma przesuła datę premiery o dwa dni. Powody pozostają nieznane.

„Kulawe konie” – zwycięzca kategorii „Najlepszy anglojęzyczny serial dramatyczny” na C21 International Drama Awards 2022, to dramat szpiegowski z czarnym humorem, który opowiada o dysfunkcyjnym zespole brytyjskich agentów wywiadowczych służących na „wysypisku śmieci” MI5, które nazywane jest „Slough House”. W trzecim sezonie romantyczna łącznik w Stambule grozi ujawnieniem ukrytej tajemnicy MI5 w Londynie. Kiedy Jackson Lamb i jego ekipa outsiderów zostają wciągnięci w walkę, wdają się w spisek, który zagraża nie tylko przyszłości Slough House, ale także przyszłości samego MI5.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply