Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Czy jesteś gotowy, aby stawić czoła najbardziej mrożącemu krew w żyłach wyzwaniu w swoim życiu? Witamy w “Astral Maze: Escape the Horror”, bijącej serce mobilnej grze grozy, która popchnie twoją odwagę i kreatywność do granic możliwości. Zanurz się w koszmarnym domu, nawiedzanym przez nieustępliwą, przypominającą demon istotę, pragnącą przejąć twoją duszę. Czy potrafisz go przechytrzyć i znaleźć drogę do wolności, czy też na zawsze staniesz się kolejną zagubioną duszą uwięzioną w Astralnym Labiryncie?

Hydropuzzle to surrealistyczna parodia superbohatera ukształtowana na przygodę z krótkim tekstem. Jednak nie wyprzedzasz pociągów ekspresowych i nie lecisz po niebie. Wolisz używać mózgu i smartfona do przełamania się przez historię.

Czy można podbić wszechświat za pomocą stworzonego przez kosmitów patogenu? Stwórz patogen i przejmij wszechświat (w tym Ziemię), używając swoich sprytów jako dowódcy floty Gaarg.

Zidane i Tantalus Theater Troupe porwali księżniczkę Garnet, dziedziczkę Aleksandrii. Ku ich zaskoczeniu jednak sama księżniczka tęskniła za ucieczką z zamku. Przez serię niezwykłych okoliczności, ona i jej osobisty strażnik, Steiner, wpadają w Zidane’a i wyruszają w niesamowitą podróż. Spotykając po drodze niezapomniane postacie, takie jak Vivi i Quina, poznają siebie, tajemnice Kryształu i złowrogą siłę, która grozi zniszczeniem ich świata.

The Quest to pięknie ręcznie rysowana gra fabularna z otwartym światem z ruchem opartym na starej szkole i walką turową.

Twórz własne pętle i melodie. Graj na żywo syntezator, perkusję, pętle samplerów z efektami na kwadratowych powierzchniach interaktywnego Hypercube.

Dyscyplina to prosty, ale potężny tracker nawyków, który pomoże Ci zbudować zdrowe nawyki i rutyny, które naprawdę trwają. Przypominamy, abyś działał zgodnie ze swoimi nawykami, motywował Cię do kontynuowania, pokazując swoje smugi i zgłaszaj swoje wyniki za pomocą szczegółowych wykresów i statystyk.

SkySafari 7 Plus wykracza poza większość podstawowych aplikacji do obserwacji gwiazd, zapewniając w pełni funkcjonalny symulator kosmiczny ze sterowaniem teleskopem. Jeśli chcesz zagłębić się w astronomię, rozpocznij swoją podróż z aplikacją nr 1 polecaną dla astronomów amatorów od 2009 roku.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply