Programy z Setapp

Usługi Setapp nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielokrotnie pisałem o niej na mojej stronie. Co jakiś czas przedstawiam, moim zdaniem, interesujące programy z pakietu Setapp.

Dzisiaj chciałem przedstawić bardzo ciekawy program, który pomoże nam w pisaniu wszelkiego rodzaju tekstów. Mowa tutaj o Rocket Typist.

Rocket Typist z Setapp

Setapp przedstawia Rocket Typist

Niektórzy z nas spędzają dużo czasu przy klawiaturze pisząc różnego rodzaju teksty. Niejednokrotnie zdarza się, że często używamy tych samych wyrażeń lub zwrotów. Aplikacja Rocket Typist przychodzi nam w takich wypadkach z pomocą. Program jest swego rodzaju bankiem danych, przechowującym często używane wyrazy i zwroty. Ilość przechowywanych zwrotów jest nieograniczona. Można oczywiście przechowywać także szablony Maili, czy całych akapitów. Program wspiera również Macra. Dostęp do programu jest bardzo szybki, ponieważ można go wywołać w każdej chwili z paska menu.

Rocket Typist może być używany podczas programowania zachowując całe bloki powtarzającego się kodu. Pomaga to zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Rocket Typist to kolejna bardzo przydatna aplikacja, która znajduje się z ofercie abonamentowej Setapp.

macpretorians

2 myśli na temat “Programy z Setapp

Leave a Reply