Inteligentne przełączniki Matter Over Thread od Switchless

Switchless, nowy startup rozpoczynający wkrótce kampanię Kickstarter, wprowadza na rynek własne modele inteligentnych przełączników. W ogłoszeniu firmy dotyczącym produktu jest przede wszystkim informacja, że zaoferuje on łączność Matter over Thread, co oznacza, że produkt będzie działać ze wszystkimi czterema platformami.

Switchless: włącznik

Jak widać na powyższym obrazku, przełącznik zawiera również rodzaj lampki nocnej zawierającej czternaście diod LED o jasności do 120 lumenów, aby pomóc Ci zobaczyć przełącznik w ciemności. Włącznik można także ustawić na jeden z 255 poziomów jasności.

Inną wyróżniającą się cechą jest to, że jest to pojemnościowy przełącznik dotykowy, więc nie ma mechaniki kołyskowej ani przełącznika, zamiast tego polega wyłącznie na dotyku. Daje to możliwość wdrożenia długiej akcji naciśnięcia, aby ustawić światło nocne na jasność skonfigurowaną przez użytkownika. Firma twierdzi, że sterowanie dotykowe będzie również działać za pomocą rękawiczek – idealne po powrocie z chłodnego grudniowego spaceru.

Być może najciekawszą częścią produktu jest to, że możesz kupić pokrywy, które zawierają inteligentne czujniki, co pozwala wybrać jedną z sześciu różnych opcji;

  • Temperatura
  • Wilgotność
  • Ruch
  • Dźwięk
  • CO²

Jest to naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie. Z wielką uwagą będziemy obserwować Switchless.

macpretorians

Źródło: HomeKitNews

Leave a Reply