Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS przynoszą przede wszystkim zniżki na ciekawy gry, abyście nie nudzili się podczas weekendu. Zapraszam.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Nasza opatentowana klawiatura Polyglotte umożliwia dostęp do ponad 250 symboli, z których każdy jest oddalony o dwa lub trzy pociągnięcia. Niezależnie od tego, czy jesteś prawnikiem, agentem obsługi klienta czy studentem, pozwól nam pomóc Ci poprawić dokładność, jednocześnie oszczędzając czas i energię!

Absolutnie niesamowita aplikacja, rodzaj magii w twoich rękach i potężna stacja pogodowa w twojej kieszeni. Niewiarygodny obraz Ziemi 3D w tej aplikacji przyciągnie twoją uwagę i możesz zapomnieć, co główną cechą tej aplikacji jest prognozowanie pogody.

Finding Paradise to drugi pełny odcinek serialu To the Moon. Śledzi życie nowego pacjenta lekarzy, Colina, którzy próbują rozwikłać życie, które jest podzielone pośrodku i spełnić życzenie, które z natury wydaje się być sprzeczne.

Oparte na fabule doświadczenie o dwóch lekarzach przemierzających wstecz wspomnienia umierającego mężczyzny, aby sztucznie spełnić swoje ostatnie życzenie.

Do lochu wchodzi pastafarski duchowny, czarodziej, barbarzyńca i szef kuchni. To nie żart, to Doom & Destiny Advacend. Zaryzykuj z najbardziej nerdowymi antybohaterami wszech czasów, zmierz się z szaloną przygodą, pokonaj szalonego biznesmena i uratuj wszechświat, jeden afet quest na raz.

  • iPadOS: The Quest: 4 dolary (przeceniony z 8)

The Quest to pięknie ręcznie rysowana gra fabularna z otwartym światem z ruchem opartym na starej szkole i walką turową.

Settlement Survival to survivalowy twórca miast z naciskiem na zarządzanie i produkcję. Prowadź swoich ludzi, gdy odzyskują ziemię, sieją plony, polują na bestie, zbierają zasoby, budują budynki, handlują cennymi zasobami i rozszerzają swoje domy. Ich sukces jest kluczem do dobrobytu twojej osady.

Tutaj Be Dragons to satyryczna turowa gra strategiczna z unikalną grafiką “żywej mapy”, w której prowadzisz grupę szalonych kapitanów i eliminujesz legendarne potwory, aby umożliwić Krzysztofowi Kolumbowi odkrycie Nowego Świata.

Otaku’s Adventure to wyjątkowy AVG w stylu anime, który opowiada historię Otaku, który jest singlem od urodzenia i pragnie być kochanym. Po romantycznym spotkaniu z trzema uroczymi dziewczynami twoje życie przybierze nieoczekiwany obrót: wyruszyć w ucieczkę z Waifu, w podróż w kosmos z Gohardem lub eksplorację świata fantasy.

To nie jest historia bohaterki, która stara się chronić ludzi. Xandria, z egoistycznych pobudek, udaje się na niebezpieczną misję do zamku Draculi.

Agent A, twoja nowa misja jest z centrali. Wrogi szpieg znany jako Ruby La Rouge celuje w naszych tajnych agentów. Twoim zadaniem jest ją znaleźć i schwytać.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply