Apple nawiązało współpracę z siłownią Anytime Fitness

Po raz pierwszy w historii Apple, firma współpracuje z osobistą siłownią, aby zapewnić członkom dostęp do Apple Fitness+. Od grudnia członkowie Anytime Fitness uzyskają dostęp do cyfrowej usługi treningowej bez dodatkowych opłat.

Partnerstwo oficjalnie zacznie funkcjonować 1 grudnia dla członków Anytime Fitness w USA i Kanadzie. Członkostwo crossover obejmuje korzyści dla obecnych członków Fitness+, a także potencjalnych członków Anytime Fitness.

Obecni subskrybenci Fitness+, którzy zarejestrują się na minimum 13-miesięczne członkostwo Anytime Fitness, otrzymują pierwsze 30 dni dostępu do klubu bez żadnych opłat. Dla potencjalnych członków korzystających z bezpłatnego okresu próbnego Anytime Fitness, zostaną uwzględnione trzy miesiące dostępu Fitness+.

Oprócz członkostwa crossover, Anytime Fitness zintegruje się bezpośrednio z Fitness+ za pośrednictwem aplikacji na iOS:

Członkostwo obejmuje wspierającą sieć trenerów Anytime Fitness, którzy projektują spersonalizowane plany skoncentrowane na treningu, odżywianiu i regeneracji, wszystkie dostępne i zarządzane za pośrednictwem aplikacji Anytime Fitness, aby pomóc ludziom osiągnąć ich cele fitness i wellness. Po raz pierwszy w historii spersonalizowane plany w aplikacji Anytime Fitness na iOS będą obejmować integrację treści treningowych Apple Fitness+, które trenerzy mogą polecić swoim klientom.

Jay Blahnik, wiceprezes Apple ds. technologii fitness, powiedział:

Od początku Apple Fitness+ zawsze wyobrażaliśmy sobie, że użytkownicy będą cieszyć się nim w dowolnym miejscu i czasie, czy to w domu, czy na siłowni, dlatego jesteśmy tak podekscytowani, że możemy zaoferować naszym użytkownikom i członkom Anytime Fitness to niezrównane doświadczenie, które łączy to, co najlepsze w sprawności cyfrowej i fizycznej.

Apple Fitness+ został zaprojektowany tak, aby być przyjaznym dla wszystkich bez względu na to, gdzie są w swojej podróży fitness, więc niezależnie od tego, czy członkowie szukają suplementu do swojego coachingu za pośrednictwem Anytime Fitness, czy wskazówek, jak rozpocząć swoją podróż fitness na siłowni, każdy znajdzie coś dla siebie.

Niestety Apple Fitness+ nadal jest niedostępna dla użytkowników w Polsce.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply