Apple Pencil USB-C jest już dostępny na zamówienie

Niedawno Apple pochwaliło się wprowadzeniem nowego akcesorium. Chodzi o Apple Pencil USB-C. Firma tak zachwala swój nowy produkt.

„Dzięki doskonałej dokładności pikseli, niskim opóźnie i czułości na przechylenie, nowy, bardziej przystępny cenowo Apple Pencil jest idealny do robienia notatek, szkicowania, dopisywania adnotacji, księgowania i nie tylko. Zaprojektowany z matowym wykończeniem i płaską stroną, która magnetycznie mocuje się z boku iPada w celu przechowywania, paruje się i ładuje za pomocą kabla USB-C”.

Nowy Apple Pencil jest już dostępny i można go od wczoraj zamawiać na apple.com/store oraz w aplikacji Apple Store. Cena wynosi 79 USD (USA) i jest dostępny w 33 krajach i regionach, w tym w USA.

Nowy Apple Pencil działa świetnie z funkcjami iPadOS, takimi jak Scribble, Notes i współpracuje z innymi w Freeform. Nieusuwalna nasadka przesuwana ujawnia port USB-C, umożliwiając klientom użycie kabla USB-C do podłączenia nowego Apple Pencil do wszystkich modeli iPada za pomocą złącza USB-C do parowania i ładowania. Po magnetycznym podłączeniu do iPada w celu przechowywania, nowy Apple Pencil wchodzi w stan uśpienia, aby oszczędzać baterię.

Nowy Apple Pencil będzie działał tak samo na urządzeniach, które dotychczas wymagały Apple Pencil 1 generacji, jak i na urządzeniach, które wymagały Apple Pencil 2 generacji.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Leave a Reply