Apple TV+ zapowiada nowy serial dokumentalny „John Lennon: Morderstwo bez procesu”

Apple TV+ zapowiedziało nowy trzyczęściowy serial dokumentalny zatytułowany „John Lennon: Morderstwo bez procesu”.

Serial zawiera ekskluzywne wywiady naocznych świadków i wcześniej niepublikowane zdjęcia z miejsc zbrodni oraz rzuca nowe światło na życie i morderstwo ikony muzyki i kultury Johna Lennona, a także na śledztwo i skazanie jego mordercy Marka Davida Chapmana.

„John Lennon: Morderstwo bez procesu” to najdokładniej zbadane śledztwo w sprawie morderstwa Johna Lennona w 1980 roku, które zaszokowało i zasmuciło świat. Produkcja otrzymała obszerne wnioski od nowojorskiej policji, Rady ds. zwolnienia warunkowego i Prokuratury Okręgowej na podstawie ustawy o wolności informacji; a seria zawiera ekskluzywne wywiady z naocznymi świadkami – przemawiającymi po raz pierwszy – a także z najbliższymi przyjaciółmi Lennona, którzy ujawniają szokujące szczegóły tragicznego morderstwa Lennona. Serial zawiera również wywiady z obrońcami Chapmana, psychiatrami, detektywami i prokuratorami.

Apple TV+ nie ogłosiło jeszcze dalszych szczegółów na temat dokumentacji. Niestety nie wiemy, kiedy zobaczymy ten serial na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply