Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Orkowie i Ludzie stoją przed ogromną bitwą. Ale czekaj! Nadchodzi ktoś dziwny. Wtedy każdy ork i człowiek zamienia się w ZOMBIES!

“Puzzledrome, wściekły i genialny puzzler… Jeśli jesteś perfekcjonistą, ta gra jest absolutnie dla Ciebie i bez wątpienia doprowadzi Cię do szału w poszukiwaniu porządku.” – PocketGamer

W LEGO® Bricktales odkryj innowacyjną mechanikę budowlaną cegła po cegle, aby projektować rozwiązania puzzli z własnej wyobraźni. Zobacz, jak twoje dzieła ożywiają się w pięknym świecie LEGO, w którym każdy problem ma konstruktywne rozwiązanie.

Dzwonisz do drzwi swojego przyjaciela, ale nadal nikt się nie otwiera, chociaż światło jest włączone? Odkryj, co dzieje się pewnej letniej nocy Za murem ogrodu z wysokim domem. Zanurz się w tajemniczym świecie, w którym fantazja spotyka się z rzeczywistością ze szczypta humoru. Za Murem to klasyczna przygoda typu point-and-click z magicznym klimatem i urzekającą muzyką. Rozwiązuj zagadki, zbieraj przedmioty i pokonuj przeszkody, które czekają na Ciebie podczas podróży w trzynastu unikalnych poziomach Za Murem. Opracowany przez Rocking Toy.

Poprowadź grupę aspirujących bohaterów przez pięknie narysowane światy i zacięte bitwy, używając sprytu i garści kart.

Colette Baron-Reid fachowo połączyła elementy I-Ching, nordyckich run, tradycyjnego tarota i innych starożytnych narzędzi wróżbiarskich w święty system komunikacji: Mądrość Wyroczni. Ta 52-kartowa aplikacja i towarzyszący przewodnik pozwala interpretować wiadomości o wszystkich aspektach twojej podróży, z ponad 250 niezależnymi znaczeniami, które mogą przemawiać do nieograniczonej liczby okoliczności.

Powiedz Nie! More to pierwsza na świecie NPG (NO!-Playing Game). W świecie, w którym wszyscy trzymają się status quo mówiącego “TAK” wciel się w rolę stażysty w misji zmiany świata z pozytywną mocą NIE! Dzięki tej nowej mocy nic nie stanie ci na drodze, gdy będziesz krzyczeć NIE! Na wszelkie absurdalne prośby wystrzeliwały w twoją stronę.

Hercules jest pomieszany… Okazuje się, że urządzając imprezę z bogami, gdy jego rodziców nie ma, a rozerwanie całego uniwersum na strzępy nie było w końcu świetnym pomysłem. Tylko ty możesz pomóc mu złożyć wszechświat z powrotem, zanim Zeus wróci! Chwyć urządzenie i usiądź ciasno. Bo ta gra logiczna nie jest jak żadna inna. Te zagadki zginą twoje ciało tak samo jak twój umysł. Oto twoje zaproszenie na Olimp z lat 70., aby przesunąć granice swojego ciała i umysłu.

Zainstaluj brakującą funkcję pulpitu dla iOS. Otwórz pliki i foldery jak na twoim komputerze. Uzyskaj dostęp do swoich danych bezpośrednio z ekranu głównego i spraw, aby poczuł się jak prawdziwy pulpit. Zdobądź swoje pliki szybciej. Zrób więcej. Zwiększ swoją produktywność. Dodaj widżet skrótu i od razu uzyskaj dostęp do najcenniejszych danych.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply