Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą przede wszystkim gry. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Obscura 4 to aplikacja do aparatu pełna funkcji, które pomogą Ci robić niesamowite zdjęcia. Obscura łączy oszałamiający design z intuicyjnymi elementami sterującymi, które sprawiają, że robienie zdjęć jest przyjemnością.

Uprzejmy pokój ucieczki tajnego agenta. Użyj swoich umiejętności detektywistycznych Bonda, aby zinfiltrować tajną kryjówkę wrogiego szpiega Ruby La Rouge i położyć kres jej złym planom, zanim ucieknie! Czy twoje umiejętności tajnego agenta są na miejscu? Dowiedz się, przyjmując rolę Agenta A w tej wielokrotnie nagradzanej przygodzie typu indie point & click, pełnej retro futurystycznych urządzeń, ukrytych przedmiotów, gadżetów i sprytnych łamigłówek opartych na logice. Ale ostrzegaj… Ruby La Rouge nie jest szpiegiem, którego należy lekceważyć! Poznaj labirynt kłopotliwych zagadek w tej dziwacznym grze w kotka i myszkę, która sprawi Cię w zastanawianie się, czy jesteś kotem… czy myszą!!

Tajemnicza gra przygodowa z horrorem, która rozgrywa się na oddziale Sumida w Tokio w Japonii w późnej epoce Shōwa. Wyjątkowe postacie kołysane przekleństwami. Ich motywy przeplatają się w miarę rozwoju historii. I masz za zadanie doprowadzić historię do końca własnymi rękami.

Zwariowa gra przygodowa typu wskaż i kliknij, w której występuje dzwonnik, który musi opróżnić hotel od swoich gości. Ma tylko jeden weekend. Czy on to zrobi?

W Chai wejdziesz w buty handlarza herbatą, łącząc smaki herbaty, aby uzyskać idealną mieszankę. Specjalizując się w herbacie rooibos, zielonej, oolong, czarnej lub białej, kupisz i zbierzesz składniki, aby spełnić zamówienia swoich klientów.

Biuro duchów na stacji duchów, gdzie mieszają się żywi i umarli. Charlie się tam budzi, ale nic nie pamięta. Aby odzyskać wspomnienia, otrzymuje pomoc duchów, pełnych silnych osobowości. Sprawy zaczynają się układać zupełnie inaczej niż się spodziewałem.

Hero Emblems II to gra RPG w stylu japońskim, która łączy w sobie elementy side-scrollerów i gier typu match-3. Gracze kontrolują członków Night Chasers, grupy bohaterskich wojowników, gdy wyruszają na przygodę, aby ocalić swoje ziemie przed złym zagrożeniem.

Titan Quest urzeka legiony graczy od debiutu w 2006 roku. To jest kompletna edycja Titan Quest, w tym WSZYSTKIE DLC i aktualizacje techniczne. Dostajesz wszechogarniające doświadczenie nieokiełznanej, prawdziwie heroicznej podróży przez światy Titan Quest!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply