Apple ogłasza specjalne wydarzenie na 30 października

Apple ogłosiło specjalne wirtualne wydarzenie na koniec tego miesiąca. Wydarzenie, które prawdopodobnie skupi się na wprowadzeniu nowych komputerów Mac, odbędzie się w poniedziałek, 30 października. To będzie wirtualne wydarzenie, transmitowane za pośrednictwem strony internetowej Apple, w przeddzień Halloween o godzinie 17:00. PT/ 20:00 ET. Oznacza to, że w Polsce będzie to już 31 października ok 1:00-3:00 w nocy.

Październikowe wydarzenie Apple: „Scary fast”

Potwierdziły się niedawne przypuszczenia Marka Gurmana i pod koniec miesiąca Apple zorganizuje nowe wydarzenie. Wydarzenie „Scary fast” odbędzie się całkowicie wirtualnie za pośrednictwem strony internetowej Apple, YouTube i aplikacji Apple TV.

Oczekuje się, że październikowe wydarzenie Apple skupi się na wprowadzeniu nowych komputerów Mac. Mówi się, że firma ma nowego iMaca w pracach i możliwe aktualizacje MacBooka Pro.

Na stronie Apple Events znajduje się animowana wersja grafiki zaproszenia, w której logo Apple przekształca się w upiorną twarz w stylu Findera. Wyraźna wskazówka na temat nowych komputerów Mac.

Jednym z utrzymujących się pytań jest to, czy Apple jest gotowy do zaprezentowania swojego układu M3 nowej generacji. Możliwe, że nowy iMac będzie zasilany przez układ M2, który został po raz pierwszy zaprezentowany na WWDC 2022. Jednak slogan „Sstrasznie szybki” wydaje się sugerować, że dojdzie do bardziej wyraźnych zmian.

Apple zaprezentowało obecnego M1 iMaca w kwietniu 2021 roku z chipem M1. Posiadał zupełnie nowy ultracienki design, dostępny w wielu unikalnych kolorach. 24-calowy iMac nie był jednak od tego czasu aktualizowany.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

2 myśli na temat “Apple ogłasza specjalne wydarzenie na 30 października

Leave a Reply