Apple wydaje drugą wersję iOS 17.1 RC dla modeli iPhone 15

Apple opublikowało wczoraj drugą wersję kandydata do wydania (RC) iOS 17.1. Drugi kandydat do wydania jest ograniczony do modeli iPhone 15 i nie będzie dostępny do pobrania na inne urządzenia. Widocznie odkryto błędy, które dotyczą tylko i wyłącznie najnowszych modeli.

Podczas gdy Release Candidate 1 miał kompilację 21B74, Release Candidate 2 kontynuuje kompilację 21B77. Korekty powinny być odpowiednio małe i ograniczone do różnych optymalizacji. Lepiej przed premierą niż po premierze.

iOS 17.1 przynosi wiele nowości

System iOS 17.1 ma przynieść ze sobą wiele nowości. Oto niektóre z nich:

AirDrop

  • Treść będzie nadal przesyłana przez Internet, gdy opuścisz zasięg AirDrop.

StandBy

  • Nowe opcje sterowania po wyłączeniu wyświetlacza (iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max).

Muzyka

  • Ulubione – zostały rozszerzone o tytuły, albumy i playlisty, a także możesz filtrować, aby przeglądać swoje ulubione w bibliotece.
  • Nowa kolekcja okładek oferuje projekty, których kolory zmieniają się, aby odzwierciedlić muzykę na twojej liście odtwarzania.
  • Sugestie utworów są wyświetlane na końcu każdej listy odtwarzania, dzięki czemu można łatwo dodawać muzykę pasującą do nastroju playlisty.

Aktualizacja ta przynosi również poprawki błędów. Finalna wersja jest spodziewana 24 października.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply