Apple TV+: koniec serialu „O problemach z Jonem Stewartem”

Na Apple TV+ znajdziemy wiele filmów i seriali, które odniosły sukces. Ale nie wszystkie oryginały odnoszą jednakowe sukcesy i w równym stopniu zadowalają odpowiedzialnych menedżerów w Cupertino. Dlatego zdarza się, że od czasu do czasu seriale i widowiska nie są przedłużanane o następny sezon. Według poufnych doniesień taki właśnie los spoktał serial „O problemach z Jonem Stewartem”. Nie wiadomo jednak, czy wynika to z braku sukcesu serii, czy z rozbieżności w doborze tematów.

Apple TV+ nie akceptuje drogi trzeciego sezonu

Po dwóch pierwszych sezonach serialu miał nastąpić również trzeci sezon. Jak donoszą różne amerykańskie media, plany się zmieniły i nie zobaczymy trzeciego sezonu.

Na przykład The New York Times pisze, że niektórzy dyrektorzy Apple nie zgodzili się z wyborem tematów, które Stewart chciał ponieść w trzecim sezonie, w tym relacji z Chin i sztucznej inteligencji. Mówi się również, że nadchodząca kampania prezydencka dała powód do niepokoju. Variety słyszało coś podobnego.

W pierwszych dwóch sezonach Stewart zajął się już różnymi wybuchowymi kwestiami, w tym polityką zbrojeniową, wyborami śródokresowymi w USA i aktem oskarżenia Trumpa. Ale rasizm i zmiany klimatyczne również były w centrum uwagi.

Wydaje się, że Apple nie pasowało, w jakim kierunku miał pójść serial w trzecim sezonie i dlatego współpraca została zerwana.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply